|
My Fighter |
Opponent |
Method |
Event |
Date |
Rnd |
Time |
L |
Nate Pawn |
Marcus St Stone |
Submission (Armbar) |
GFY 36 - Come on dance with m...
|
2024-03-25 |
1 |
01:50 |
L |
Gunner Mason |
Tobias Pancake |
Decision |
GFY 35 - Thats not gonna work
|
2024-03-22 |
1 |
15:03 |
W |
Phol Boxaaja |
Filmore Everett |
Submission (Triangle Choke) |
GFY 35 - Thats not gonna work
|
2024-03-22 |
1 |
14:34 |
W |
Sirus Hughes |
Jackson Hole |
Decision |
GFY 35 - Thats not gonna work
|
2024-03-22 |
1 |
15:05 |
W |
Nate Pawn |
Ceferino Garcia |
Decision |
GFY 34 - Mr Sunshine
|
2024-03-19 |
1 |
15:08 |
W |
Sirus Hughes |
Baki Hanma |
Submission (Guillotine) |
GFY 34 - Mr Sunshine
|
2024-03-19 |
1 |
07:20 |
L |
Phol Boxaaja |
Pacer Dalton |
Decision |
GFY 34 - Mr Sunshine
|
2024-03-19 |
1 |
15:05 |
W |
Sirus Hughes |
Uncle Abner |
Submission (Arm Triangle) |
GFY 33 - U won't get any...
|
2024-03-15 |
1 |
02:43 |
L |
Gunner Mason |
Trip Fontaine |
Submission (Guillotine) |
GFY 33 - U won't get any...
|
2024-03-15 |
1 |
05:25 |
W |
Gunner Mason |
Nate Pawn |
Submission (Kimura) |
GFY 32 - Call on Monday
|
2024-03-12 |
1 |
04:56 |
L |
Nate Pawn |
Gunner Mason |
Submission (Kimura) |
GFY 32 - Call on Monday
|
2024-03-12 |
1 |
04:56 |
L |
Bon Adrien De Moncey |
Rumsfeld Shart |
Decision |
GFY 32 - Call on Monday
|
2024-03-12 |
1 |
15:05 |
W |
Phol Boxaaja |
Mono Loco |
Submission (Kimura) |
GFY 32 - Call on Monday
|
2024-03-12 |
1 |
04:23 |
W |
Phol Boxaaja |
Felix Krnacova |
Submission (Kimura) |
GFY 31 - WHAT ARE THOSE?
|
2024-03-09 |
1 |
02:20 |
W |
Sirus Hughes |
Tobias Pancake |
Decision |
GFY 31 - WHAT ARE THOSE?
|
2024-03-09 |
1 |
15:12 |
L |
Bon Adrien De Moncey |
Pacer Dalton |
Decision |
GFY 31 - WHAT ARE THOSE?
|
2024-03-09 |
1 |
15:02 |
W |
Bon Adrien De Moncey |
Sirus Hughes |
Decision |
GFY 30 - Over The Hill
|
2024-03-06 |
1 |
15:08 |
L |
Sirus Hughes |
Bon Adrien De Moncey |
Decision |
GFY 30 - Over The Hill
|
2024-03-06 |
1 |
15:08 |
L |
Nate Pawn |
Ceferino Garcia |
Decision |
GFY 30 - Over The Hill
|
2024-03-06 |
1 |
15:03 |
L |
Gunner Mason |
Jackson Hole |
Decision |
GFY 30 - Over The Hill
|
2024-03-06 |
1 |
15:06 |
W |
Phol Boxaaja |
Chad Strdoza |
Decision |
GFY 29 - Haunted Swimming poo...
|
2024-03-03 |
1 |
15:04 |
L |
Bon Adrien De Moncey |
Mono Loco |
Decision |
GFY 28 - Adam West:BEST BATMA...
|
2024-02-28 |
1 |
15:07 |
W |
Gunner Mason |
Felix Krnacova |
Decision |
GFY 28 - Adam West:BEST BATMA...
|
2024-02-28 |
1 |
15:03 |
L |
Nate Pawn |
Trip Fontaine |
Submission (Triangle) |
GFY 28 - Adam West:BEST BATMA...
|
2024-02-28 |
1 |
07:19 |
L |
Sergei Ulatov |
Jackson Hole |
Decision |
GFY 28 - Adam West:BEST BATMA...
|
2024-02-28 |
1 |
15:01 |
L |
Sirus Hughes |
Rumsfeld Shart |
Decision |
GFY 28 - Adam West:BEST BATMA...
|
2024-02-28 |
1 |
15:11 |
W |
Phol Boxaaja |
Uncle Abner |
Submission (Triangle) |
GFY 27 - Shuffle off 2 Buffal...
|
2024-02-24 |
1 |
00:24 |
W |
Sirus Hughes |
Chad Strdoza |
Submission (Arm Triangle) |
GFY 27 - Shuffle off 2 Buffal...
|
2024-02-24 |
1 |
01:57 |
W |
Sirus Hughes |
Bon Adrien De Moncey |
Submission (Triangle) |
GFY 26 - King of the commode
|
2024-02-21 |
1 |
02:45 |
L |
Bon Adrien De Moncey |
Sirus Hughes |
Submission (Triangle) |
GFY 26 - King of the commode
|
2024-02-21 |
1 |
02:45 |
L |
Nate Pawn |
Trip Fontaine |
Decision |
GFY 26 - King of the commode
|
2024-02-21 |
1 |
15:04 |
W |
Sergei Ulatov |
Felix Krnacova |
Submission (Kneebar) |
GFY 26 - King of the commode
|
2024-02-21 |
1 |
02:47 |
L |
Gunner Mason |
Pacer Dalton |
Submission (RNC) |
GFY 26 - King of the commode
|
2024-02-21 |
1 |
04:59 |
W |
Phol Boxaaja |
Kawainui Perry |
Submission (RNC) |
GFY 25 - Old Man Jiu Jitsu
|
2024-02-17 |
1 |
14:56 |
W |
Chicken Destroyer |
Domingo The Flamingo |
Submission (Armbar) |
GFY 25 - Old Man Jiu Jitsu
|
2024-02-17 |
1 |
01:41 |
L |
Gunner Mason |
Ceferino Garcia |
Decision |
GFY 25 - Old Man Jiu Jitsu
|
2024-02-17 |
1 |
15:15 |
L |
Sirus Hughes |
Rumsfeld Shart |
Decision |
GFY 24 - Twas me and I sharte...
|
2024-02-14 |
1 |
15:02 |
L |
Sergei Ulatov |
Chad Strdoza |
Submission (Armbar) |
GFY 24 - Twas me and I sharte...
|
2024-02-14 |
1 |
07:23 |
L |
Bon Adrien De Moncey |
Jackson Hole |
Decision |
GFY 24 - Twas me and I sharte...
|
2024-02-14 |
1 |
15:04 |
L |
Nate Pawn |
Trip Fontaine |
Submission (RNC) |
GFY 24 - Twas me and I sharte...
|
2024-02-14 |
1 |
09:28 |
L |
Gunner Mason |
Kawainui Perry |
Decision |
GFY 23 - Preworkout food figh...
|
2024-02-11 |
1 |
15:05 |
W |
Phol Boxaaja |
Filmore Everett |
Submission (Kimura) |
GFY 23 - Preworkout food figh...
|
2024-02-11 |
1 |
13:49 |
W |
Chicken Destroyer |
Felix Krnacova |
Submission (RNC) |
GFY 23 - Preworkout food figh...
|
2024-02-11 |
1 |
01:56 |
W |
Sirus Hughes |
Uncle Abner |
Decision |
GFY 22 - Mouse wnt thru a gat...
|
2024-02-07 |
1 |
15:01 |
L |
Bon Adrien De Moncey |
Trip Fontaine |
Decision |
GFY 22 - Mouse wnt thru a gat...
|
2024-02-07 |
1 |
15:04 |
L |
Nate Pawn |
Rumsfeld Shart |
Submission (Kimura) |
GFY 22 - Mouse wnt thru a gat...
|
2024-02-07 |
1 |
01:45 |
L |
Sergei Ulatov |
Walter Wiener |
Decision |
GFY 22 - Mouse wnt thru a gat...
|
2024-02-07 |
1 |
15:06 |
L |
Gunner Mason |
Matt Enforcer |
Submission (Armbar) |
GFY 21 - Jump Street
|
2024-02-03 |
1 |
00:41 |
W |
Chicken Destroyer |
Domingo The Flamingo |
Submission (Armbar) |
GFY 21 - Jump Street
|
2024-02-03 |
1 |
00:18 |
L |
Sirus Hughes |
Pacer Dalton |
Decision |
GFY 20 - Dr Seuss is nonsense
|
2024-01-29 |
1 |
15:08 |
L |
Nate Pawn |
Mono Loco |
Submission (Kneebar) |
GFY 20 - Dr Seuss is nonsense
|
2024-01-29 |
1 |
02:56 |
L |
Sergei Ulatov |
Rumsfeld Shart |
Submission (RNC) |
GFY 20 - Dr Seuss is nonsense
|
2024-01-29 |
1 |
01:20 |
L |
Phol Boxaaja |
Chad Strdoza |
Submission (Triangle) |
GFY 20 - Dr Seuss is nonsense
|
2024-01-29 |
1 |
01:47 |
W |
Bon Adrien De Moncey |
Desi Kraag |
Submission (Armbar) |
GFY 19 - Huevos en la cesta
|
2024-01-27 |
1 |
02:39 |
L |
Gunner Mason |
Matt Enforcer |
Submission (Americana) |
GFY 19 - Huevos en la cesta
|
2024-01-27 |
1 |
03:58 |
W |
Chicken Destroyer |
Domingo The Flamingo |
Submission (Arm Triangle) |
GFY 19 - Huevos en la cesta
|
2024-01-27 |
1 |
00:33 |
L |
Sergei Ulatov |
Chad Strdoza |
Submission (Armbar) |
GFY 18 - Tiger Blood
|
2024-01-24 |
1 |
08:28 |
W |
Phol Boxaaja |
Mono Loco |
Submission (Kimura) |
GFY 18 - Tiger Blood
|
2024-01-24 |
1 |
02:59 |
L |
Nate Pawn |
Pacer Dalton |
Submission (RNC) |
GFY 18 - Tiger Blood
|
2024-01-24 |
1 |
13:59 |
W |
Sirus Hughes |
Kawainui Perry |
Submission (Triangle Choke) |
GFY 18 - Tiger Blood
|
2024-01-24 |
1 |
00:59 |
L |
Oenomaus Doctore |
Murzol Gro Ulfimph |
Decision |
SSG 257 Yasalmibaal vs Vilmat
|
2024-01-21 |
1 |
15:25 |
L |
Bon Adrien De Moncey |
Sirus Hughes |
Decision |
GFY 17 - Daddy's gone to...
|
2024-01-21 |
1 |
15:02 |
W |
Sirus Hughes |
Bon Adrien De Moncey |
Decision |
GFY 17 - Daddy's gone to...
|
2024-01-21 |
1 |
15:02 |
L |
Gunner Mason |
Desi Kraag |
Submission (Guillotine) |
GFY 17 - Daddy's gone to...
|
2024-01-21 |
1 |
01:56 |
W |
Chicken Destroyer |
Domingo The Flamingo |
Submission (Kimura) |
GFY 17 - Daddy's gone to...
|
2024-01-21 |
1 |
01:47 |
L |
Sergei Ulatov |
Mono Loco |
Decision |
GFY 16 - Duckstamp Pizza Part...
|
2024-01-19 |
1 |
15:07 |
L |
Nate Pawn |
Walter Wiener |
Submission (Armbar) |
GFY 16 - Duckstamp Pizza Part...
|
2024-01-19 |
1 |
03:51 |
L |
Phol Boxaaja |
Chad Strdoza |
Decision |
GFY 16 - Duckstamp Pizza Part...
|
2024-01-19 |
1 |
15:10 |
W |
Sirus Hughes |
Chicken Destroyer |
Submission (Armbar) |
GFY 15 - Made 2 Be Broken
|
2024-01-16 |
1 |
01:24 |
L |
Chicken Destroyer |
Sirus Hughes |
Submission (Armbar) |
GFY 15 - Made 2 Be Broken
|
2024-01-16 |
1 |
01:24 |
W |
Bon Adrien De Moncey |
Trip Fontaine |
Submission (Kimura) |
GFY 15 - Made 2 Be Broken
|
2024-01-16 |
1 |
14:57 |
W |
Fidelity Castro |
Gunner Mason |
Submission (Kneebar) |
GFY 15 - Made 2 Be Broken
|
2024-01-16 |
1 |
10:59 |
L |
Gunner Mason |
Fidelity Castro |
Submission (Kneebar) |
GFY 15 - Made 2 Be Broken
|
2024-01-16 |
1 |
10:59 |
W |
Sergei Ulatov |
Domingo The Flamingo |
Submission (Kneebar) |
GFY 14 - The Bottled Fart
|
2024-01-13 |
1 |
08:53 |
L |
Nate Pawn |
Desi Kraag |
Submission (Triangle) |
GFY 14 - The Bottled Fart
|
2024-01-13 |
1 |
01:21 |
W |
Phol Boxaaja |
Mono Loco |
Submission (RNC) |
GFY 14 - The Bottled Fart
|
2024-01-13 |
1 |
03:24 |
W |
Sirus Hughes |
Bon Adrien De Moncey |
Decision |
GFY 13 - 13 Unlucky Numbers
|
2024-01-10 |
1 |
15:04 |
L |
Bon Adrien De Moncey |
Sirus Hughes |
Decision |
GFY 13 - 13 Unlucky Numbers
|
2024-01-10 |
1 |
15:04 |
W |
Fidelity Castro |
Trip Fontaine |
Submission (Armbar) |
GFY 13 - 13 Unlucky Numbers
|
2024-01-10 |
1 |
10:56 |
W |
Chicken Destroyer |
Gunner Mason |
Submission (Armbar) |
GFY 13 - 13 Unlucky Numbers
|
2024-01-10 |
1 |
02:38 |
L |
Gunner Mason |
Chicken Destroyer |
Submission (Armbar) |
GFY 13 - 13 Unlucky Numbers
|
2024-01-10 |
1 |
02:38 |
L |
Phol Boxaaja |
Pacer Dalton |
Decision |
GFY 12 - U R not my real dad...
|
2024-01-08 |
1 |
15:01 |
L |
Nate Pawn |
Rumsfeld Shart |
Submission (Armbar) |
GFY 12 - U R not my real dad...
|
2024-01-08 |
1 |
02:58 |
L |
Sergei Ulatov |
Chad Strdoza |
Decision |
GFY 12 - U R not my real dad...
|
2024-01-08 |
1 |
15:12 |
L |
Oenomaus Doctore |
Gordon Plant |
Submission (Americana) |
SSG 251 Gaul vs Cahute
|
2024-01-07 |
1 |
00:40 |
W |
Fidelity Castro |
Trip Fontaine |
Decision |
GFY 11 - Day of the Woman
|
2024-01-05 |
1 |
15:04 |
L |
Bon Adrien De Moncey |
Uncle Abner |
Decision |
GFY 11 - Day of the Woman
|
2024-01-05 |
1 |
15:03 |
W |
Chicken Destroyer |
Tobias Pancake |
Decision |
GFY 11 - Day of the Woman
|
2024-01-05 |
1 |
15:04 |
W |
Sirus Hughes |
Mono Loco |
Submission (Kimura) |
GFY 11 - Day of the Woman
|
2024-01-05 |
1 |
03:57 |
L |
Gunner Mason |
Desi Kraag |
Submission (Armbar) |
GFY 11 - Day of the Woman
|
2024-01-05 |
1 |
00:54 |
W |
Phol Boxaaja |
Sergei Ulatov |
Decision |
GFY 10 - Dinosaur
|
2024-01-01 |
1 |
15:08 |
L |
Sergei Ulatov |
Phol Boxaaja |
Decision |
GFY 10 - Dinosaur
|
2024-01-01 |
1 |
15:08 |
L |
Nate Pawn |
Gunner Mason |
Decision |
GFY 10 - Dinosaur
|
2024-01-01 |
1 |
15:02 |
W |
Gunner Mason |
Nate Pawn |
Decision |
GFY 10 - Dinosaur
|
2024-01-01 |
1 |
15:02 |
W |
Sirus Hughes |
Rumsfeld Shart |
Submission (Kimura) |
GFY 10 - Dinosaur
|
2024-01-01 |
1 |
04:06 |
W |
Chicken Destroyer |
Bon Adrien De Moncey |
Submission (Guillotine) |
GFY 9 - Real men do nogi
|
2023-12-30 |
1 |
08:20 |
L |
Bon Adrien De Moncey |
Chicken Destroyer |
Submission (Guillotine) |
GFY 9 - Real men do nogi
|
2023-12-30 |
1 |
08:20 |
W |
Fidelity Castro |
Matt Enforcer |
Submission (Arm Triangle) |
GFY 9 - Real men do nogi
|
2023-12-30 |
1 |
14:44 |
W |
Sirus Hughes |
Uncle Abner |
Submission (Kimura) |
GFY 8 - Desert TV Storm
|
2023-12-28 |
1 |
01:32 |
L |
CJ Robinson |
Darrell Darkins |
Decision |
SSG 244 Sadiq vs Thumb
|
2023-12-24 |
1 |
15:04 |
W |
Sirus Hughes |
Walter Wiener |
Decision |
GFY 7 - Horse Bath
|
2023-12-21 |
1 |
15:10 |
L |
CJ Robinson |
Lamban Gaul |
Decision |
SSG 241 Finn vs Johnson
|
2023-12-17 |
1 |
15:03 |
W |
Sirus Hughes |
Desi Kraag |
Submission (RNC) |
GFY 6 - Humphrey's Last ...
|
2023-12-17 |
1 |
02:52 |
W |
Sirus Hughes |
Pacer Dalton |
Submission (Armbar) |
GFY 5 - Hot Cocoa of DOOM
|
2023-12-11 |
1 |
05:54 |
L |
Chicken Destroyer |
Hand Solo |
Submission (RNC) |
SSG 238 Berendas vs De Rossi
|
2023-12-10 |
1 |
09:56 |
L |
Oenomaus Doctore |
Johnny Vilmat |
Submission (RNC) |
SSG 239 Kersikov vs Philbert
|
2023-12-10 |
1 |
06:56 |
L |
CJ Robinson |
Dani Gerbandi |
Decision |
SSG 239 Kersikov vs Philbert
|
2023-12-10 |
1 |
15:07 |
L |
Bon Adrien De Moncey |
Tommy Reed |
Decision |
SSG 240 Ozymandias vs Pushkin
|
2023-12-10 |
1 |
15:06 |
L |
Sergei Ulatov |
Robert Melia |
Decision |
SSG 236 Elvul vs Helvig
|
2023-12-03 |
1 |
15:05 |
W |
Phol Boxaaja |
Addy Edison |
Decision |
SSG 236 Elvul vs Helvig
|
2023-12-03 |
1 |
15:05 |
L |
Trace Mack |
Shinayaka Totemo |
Decision |
SSG 237 Maximus vs Hlervu
|
2023-12-03 |
1 |
15:05 |
W |
Sirus Hughes |
Tobias Pancake |
Submission (Kimura) |
GFY 4 - Night of the Labrador
|
2023-12-02 |
1 |
04:58 |
L |
Sergei Ulatov |
Lamban Gaul |
Submission (Armbar) |
SSG 233 McCain vs Finn
|
2023-11-26 |
1 |
06:59 |
L |
CJ Robinson |
Hamish Farquharson |
Decision |
SSG 232 Elvul vs Solo
|
2023-11-26 |
1 |
15:12 |
W |
Trace Mack |
Henri Laulhere |
Submission (Triangle) |
SSG 234 Makarov vs Lima
|
2023-11-26 |
1 |
00:18 |
W |
Bon Adrien De Moncey |
Nuri Jafar |
Submission (Guillotine) |
SSG 234 Makarov vs Lima
|
2023-11-26 |
1 |
04:36 |
L |
Chicken Destroyer |
Pavel Sova |
Decision |
SSG 234 Makarov vs Lima
|
2023-11-26 |
1 |
15:04 |
W |
Sirus Hughes |
Domingo The Flamingo |
Submission (Arm Triangle) |
GFY 3 - Taco Night
|
2023-11-24 |
1 |
00:57 |
L |
Torkel Bystrom |
Denubis Majere |
Submission (Triangle Choke) |
SSG 229 Thumb vs Grace
|
2023-11-19 |
1 |
03:55 |
W |
Oenomaus Doctore |
Trevor Barnes |
Submission (Kimura) |
SSG 230 Le Boulder vs Chai
|
2023-11-19 |
1 |
10:58 |
L |
Phol Boxaaja |
Anderson Da Silva |
Decision |
SSG 230 Le Boulder vs Chai
|
2023-11-19 |
1 |
15:01 |
L |
Sirus Hughes |
Shane Goble |
Submission (Guillotine) |
SSG 228 Hunt vs Kersikov
|
2023-11-12 |
1 |
08:51 |
L |
Sergei Ulatov |
Android Sixty Five |
Decision |
SSG 223 Gaul vs Gro Ulfimph
|
2023-11-05 |
1 |
15:04 |
L |
Phol Boxaaja |
Mattias Lundgren |
Decision |
SSG 223 Gaul vs Gro Ulfimph
|
2023-11-05 |
1 |
15:04 |
L |
Bon Adrien De Moncey |
Bulla Marden |
Submission (RNC) |
SSG 224 Makarov vs Ozymandias
|
2023-11-05 |
1 |
00:51 |
L |
Sirus Hughes |
Ahmad Ibrahim |
Decision |
SSG 220 Hall vs Orion
|
2023-10-29 |
1 |
15:06 |
W |
Chicken Destroyer |
Toby Flenderson |
Decision |
SSG 222 Cahute vs Philbert
|
2023-10-29 |
1 |
15:04 |
L |
Oenomaus Doctore |
Gino Gambini |
Decision |
SSG 217 Chai vs Grace
|
2023-10-22 |
1 |
15:06 |
L |
CJ Robinson |
Satan Blue |
Submission (Guillotine) |
SSG 217 Chai vs Grace
|
2023-10-22 |
1 |
05:31 |
L |
Trace Mack |
Niles Standish |
Submission (RNC) |
SSG 217 Chai vs Grace
|
2023-10-22 |
1 |
03:57 |
W |
Sirus Hughes |
Mattias Lundgren |
Submission (Americana) |
SSG 213 Majere vs Makarov
|
2023-10-15 |
1 |
11:30 |
W |
Trace Mack |
Jacques Chancel |
Submission (Triangle) |
SSG 215 Banner vs Doe
|
2023-10-15 |
1 |
03:55 |
L |
Chicken Destroyer |
Hero Complex |
Decision |
SSG 215 Banner vs Doe
|
2023-10-15 |
1 |
15:07 |
L |
CJ Robinson |
Daijiro Kimura |
Submission (Guillotine) |
SSG 211 Orion vs Tosanesti
|
2023-10-08 |
1 |
13:55 |
W |
Bon Adrien De Moncey |
Toby Flenderson |
Decision |
SSG 212 Bandini vs Snowstrins...
|
2023-10-08 |
1 |
15:05 |
W |
Oenomaus Doctore |
Rufus Globe |
Submission (Kimura) |
SSG 206 Bar vs Makarov
|
2023-10-01 |
1 |
04:47 |
L |
Phol Boxaaja |
Justa Nutz |
Decision |
SSG 207 Johnson vs Macker
|
2023-10-01 |
1 |
15:07 |
L |
Sergei Ulatov |
Anderson Da Silva |
Submission (Triangle Choke) |
SSG 209 Gaul vs Green
|
2023-10-01 |
1 |
05:30 |
L |
Sergei Ulatov |
Murzol Gro Ulfimph |
Submission (Triangle) |
SSG 202 Gaul vs Berendas
|
2023-09-24 |
1 |
00:27 |
W |
CJ Robinson |
Krister Soderberg |
Submission (Kneebar) |
SSG 202 Gaul vs Berendas
|
2023-09-24 |
1 |
00:59 |
L |
Sirus Hughes |
Toyotomi Ieyasu |
Submission (Armbar) |
SSG 203 Chai vs Shalit
|
2023-09-24 |
1 |
05:57 |
L |
Trace Mack |
Darrell Darkins |
Submission (Triangle Choke) |
SSG 205 Majere vs Tosanesti
|
2023-09-24 |
1 |
14:54 |
L |
Chicken Destroyer |
Jon Rambo |
Decision |
SSG 199 Johnson vs Warrior
|
2023-09-17 |
1 |
15:09 |
L |
Bon Adrien De Moncey |
Owen Alvarez |
Submission (RNC) |
SSG 200 Thumb vs Chai
|
2023-09-17 |
1 |
08:55 |
L |
Oenomaus Doctore |
Addy Edison |
Decision |
SSG 196 Majere vs Zulu
|
2023-09-10 |
1 |
15:06 |
L |
Phol Boxaaja |
Bernhard River |
Submission (Armbar) |
SSG 196 Majere vs Zulu
|
2023-09-10 |
1 |
05:57 |
W |
CJ Robinson |
Robert Cap |
Submission (Triangle Choke) |
SSG 193 Ibrahim vs Gaul
|
2023-09-03 |
1 |
08:56 |
W |
Trace Mack |
Zachary Benjamins |
Submission (Kimura) |
SSG 193 Ibrahim vs Gaul
|
2023-09-03 |
1 |
08:16 |
L |
Sergei Ulatov |
Charles Eric Cheese |
Decision |
SSG 195 Ulatov vs Cheese
|
2023-09-03 |
1 |
15:16 |
L |
Blue River |
Montgomery Scott |
Submission (Armbar) |
TWGC 40 (185lbs, D4): Los Ang...
|
2023-09-03 |
1 |
02:59 |
L |
Oenomaus Doctore |
Flavio De Rossi |
Submission (Triangle Armbar) |
TWGC 40 (145lbs, D2): Helsink...
|
2023-09-02 |
1 |
11:31 |
L |
Logan Justis |
Stsyapan Chai |
Submission (Triangle Choke) |
TWGC 40 (185lbs, D1): Helsink...
|
2023-09-02 |
1 |
05:40 |
L |
Bon Adrien De Moncey |
Porthos Knox |
Decision |
TWGC 40 (185lbs, D2): Helsink...
|
2023-09-02 |
1 |
15:01 |
W |
Blue River |
FrankFurt Livingstone |
Decision |
TWGC 40 (185lbs, D4): Los Ang...
|
2023-09-02 |
1 |
15:11 |
L |
Phol Boxaaja |
Percival Nerdspoof The 3rd |
Submission (Guillotine) |
TWGC 40 (185lbs, D1): Tokyo Q...
|
2023-09-02 |
1 |
02:27 |
L |
Chicken Destroyer |
Distant Thunder |
Decision |
SSG 191 Chai vs Kyng
|
2023-08-27 |
1 |
15:05 |
L |
Sirus Hughes |
Shane Goble |
Decision |
SSG 192 Schaubi vs Bik
|
2023-08-27 |
1 |
15:10 |
L |
Sirus Hughes |
Bernhard River |
Decision |
SSG 189 Makaro vs Dukat
|
2023-08-20 |
1 |
15:01 |
L |
Sirus Hughes |
Ibasour Sershurrapal |
Submission (Kimura) |
SSG 184 Cahute vs Manning
|
2023-08-13 |
1 |
01:56 |
L |
Chicken Destroyer |
Jaxon Bremner |
Submission (Triangle) |
SSG 185 Johnson vs Ottke
|
2023-08-13 |
1 |
09:30 |
L |
Sergei Ulatov |
Trevor Barnes |
Decision |
SSG 182 Beat The Man 7
|
2023-08-06 |
1 |
15:05 |
L |
Bon Adrien De Moncey |
Stix Itinya |
Decision |
SSG 182 Beat The Man 7
|
2023-08-06 |
1 |
15:03 |
L |
Trace Mack |
Satan Blue |
Submission (Kimura) |
SSG 181 Chai vs Solo
|
2023-08-06 |
1 |
14:55 |
L |
Oenomaus Doctore |
Flavio De Rossi |
Submission (Triangle) |
SSG 179 Snowstrinski vs Chai
|
2023-07-30 |
1 |
14:58 |
L |
CJ Robinson |
Gordon Jones |
Submission (Kimura) |
SSG 180 Philbert vs Gaul
|
2023-07-30 |
1 |
05:57 |
L |
Phol Boxaaja |
Mattias Lundgren |
Decision |
SSG 180 Philbert vs Gaul
|
2023-07-30 |
1 |
15:13 |
L |
Sergei Ulatov |
Nykolai Kersikov |
Decision |
SSG 175 Ulatov vs Kersikov
|
2023-07-23 |
1 |
15:12 |
W |
Bon Adrien De Moncey |
Trevor Barnes |
Submission (Triangle) |
SSG 176 Chai vs Gerbandi
|
2023-07-23 |
1 |
01:24 |
L |
CJ Robinson |
Tendren Hlervu |
Decision |
SSG 173 Beat The Man 6
|
2023-07-16 |
1 |
15:05 |
L |
Trace Mack |
Nedry Kuang |
Submission (Triangle Choke) |
SSG 172 Gaul vs Gambini
|
2023-07-16 |
1 |
14:59 |
L |
Oenomaus Doctore |
Stix Itinya |
Submission (Kimura) |
SSG 172 Gaul vs Gambini
|
2023-07-16 |
1 |
03:56 |
L |
Sirus Hughes |
Hand Solo |
Submission (Armbar) |
SSG 172 Gaul vs Gambini
|
2023-07-16 |
1 |
08:39 |
L |
Bon Adrien De Moncey |
Murzol Gro Ulfimph |
Decision |
SSG 170 Manning vs Chai
|
2023-07-09 |
1 |
15:03 |
L |
CJ Robinson |
Thomas Bolleke |
Decision |
SSG 171 Hlervu vs Standish
|
2023-07-09 |
1 |
15:03 |
W |
Sergei Ulatov |
Pavel Sova |
Decision |
SSG 171 Hlervu vs Standish
|
2023-07-09 |
1 |
15:01 |
L |
Sirus Hughes |
Mattias Lundgren |
Submission (RNC) |
SSG 166 Philbert vs Berendas
|
2023-07-02 |
1 |
00:38 |
L |
Chicken Destroyer |
Khalid Magomedov |
Submission (Guillotine) |
CWC 392 Cruz vs Miyagi
|
2023-07-02 |
1 |
02:28 |
L |
CJ Robinson |
Roddy Banner |
Decision |
SSG 163 Robinson vs Banner
|
2023-06-25 |
1 |
15:09 |
L |
Trace Mack |
Raymond Gascon |
Decision |
SSG 164 Barnes vs Chai
|
2023-06-25 |
1 |
15:02 |
L |
Oenomaus Doctore |
Hand Solo |
Decision |
SSG 165 Thumb vs Sticks
|
2023-06-25 |
1 |
15:10 |
L |
Chicken Destroyer |
Joe Tidd |
Decision |
CWC 391
|
2023-06-25 |
1 |
15:11 |
L |
Sirus Hughes |
Kylar Sensei |
Submission (Kimura) |
SSG 159 Hlervu vs Schaubi
|
2023-06-18 |
1 |
01:09 |
L |
Bon Adrien De Moncey |
George Manning |
Decision |
SSG 160 Berendas vs Lake
|
2023-06-18 |
1 |
15:06 |
W |
Sergei Ulatov |
Gordon Plant |
Submission (Armbar) |
SSG 161 Gerbandi vs Nutz
|
2023-06-18 |
1 |
00:18 |
L |
Trace Mack |
Olyksandr Chai |
Decision |
SSG 155 Solo vs Kersikov
|
2023-06-11 |
1 |
15:04 |
L |
Oenomaus Doctore |
Trevor Barnes |
Decision |
SSG 156 Kyng vs Banner
|
2023-06-11 |
1 |
15:15 |
W |
CJ Robinson |
Freddy Barnes |
Decision |
SSG 157 Ibrahim vs Philbert
|
2023-06-11 |
1 |
15:11 |
L |
Chicken Destroyer |
Elazar Shalit |
Decision |
CWC 385
|
2023-06-11 |
1 |
15:04 |
L |
Sergei Ulatov |
Kent Dew |
Submission (Americana) |
SSG 154 Dew vs Ulatov
|
2023-06-04 |
1 |
03:22 |
W |
Sergei Ulatov |
Stix Itinya |
Submission (Armbar) |
SSG 149 Jagonoy vs Philbert
|
2023-05-28 |
1 |
00:24 |
W |
CJ Robinson |
Charles Eric Cheese |
Submission (Armbar) |
SSG 149 Jagonoy vs Philbert
|
2023-05-28 |
1 |
00:55 |
L |
Oenomaus Doctore |
Jake Barnes |
Decision |
SSG 150 Chai vs Solo
|
2023-05-28 |
1 |
15:10 |
W |
Bon Adrien De Moncey |
Fiddle Sticks |
Submission (Armbar) |
SSG 151 Beat The Man 2
|
2023-05-28 |
1 |
03:28 |
L |
Trace Mack |
Gaston Cahute |
Decision |
SSG 151 Beat The Man 2
|
2023-05-28 |
1 |
15:09 |
L |
Chicken Destroyer |
Patty O'Reilly |
Decision |
CWC 381
|
2023-05-28 |
1 |
15:01 |
W |
CJ Robinson |
Garyn Girith |
Decision |
SSG 147 Hlervu vs Chai
|
2023-05-21 |
1 |
15:07 |
L |
Logan Justis |
Rikiya Goromaru |
Submission (Kimura) |
TWGC 39 (170lbs, D1): Amsterd...
|
2023-05-16 |
1 |
03:57 |
L |
Blue River |
Bo Brands |
Submission (Kimura) |
TWGC 39 (170lbs, D4): Los Ang...
|
2023-05-16 |
1 |
00:51 |
W |
Logan Justis |
Conor Larkin |
Decision |
TWGC 39 (170lbs, D1): Amsterd...
|
2023-05-15 |
1 |
15:11 |
L |
Sergei Ulatov |
Mean Gean |
Submission (Armbar) |
TWGC 39 (170lbs, D2): Amsterd...
|
2023-05-15 |
1 |
13:55 |
L |
Adrian Hughes |
Claude Dubberly |
Submission (RNC) |
TWGC 39 (170lbs, D4): Amsterd...
|
2023-05-15 |
1 |
03:56 |
L |
Eliott Leighton |
John Lawrence |
Decision |
TWGC 39 (265lbs, D1): Amsterd...
|
2023-05-15 |
1 |
15:10 |
L |
CJ Robinson |
Sean Strickland |
Decision |
TWGC 39 (265lbs, D2): Amsterd...
|
2023-05-15 |
1 |
15:02 |
L |
Terrance Glover |
Andronicus Unimanus |
Decision |
TWGC 39 (265lbs, D4): Amsterd...
|
2023-05-15 |
1 |
15:05 |
L |
Bon Adrien De Moncey |
Randy Wieland |
Submission (RNC) |
TWGC 39 (170lbs, D2): Los Ang...
|
2023-05-15 |
1 |
12:55 |
W |
Blue River |
Bold Man |
Submission (Kimura) |
TWGC 39 (170lbs, D4): Los Ang...
|
2023-05-15 |
1 |
11:11 |
L |
Richard Glass |
Ray Cartier |
Submission (Armbar) |
TWGC 39 (265lbs, D4): Los Ang...
|
2023-05-15 |
1 |
03:39 |
L |
Chicken Destroyer |
Reginald Budgiehandler |
Submission (Triangle Armbar) |
TWGC 39 (170lbs, D2): Montrea...
|
2023-05-15 |
1 |
06:20 |
L |
Stu Pendous |
Julian Hopson |
Submission (Arm Triangle) |
TWGC 39 (170lbs, D4): Montrea...
|
2023-05-15 |
1 |
11:35 |
L |
Nate Pawn |
Zach Maccall |
Decision |
TWGC 39 (170lbs, D4): Tokyo Q...
|
2023-05-15 |
1 |
15:10 |
W |
Trace Mack |
Leenart Kuningas |
Decision |
SSG 144 Beat The Man 1
|
2023-05-14 |
1 |
15:09 |
L |
Oenomaus Doctore |
Kent Dew |
Submission (Triangle) |
SSG 140 Solo vs Barnes
|
2023-05-07 |
1 |
09:57 |
W |
Trace Mack |
Joe Dirt |
Submission (Kneebar) |
SSG 137 Lynar vs Chai
|
2023-04-30 |
1 |
08:40 |
L |
Oenomaus Doctore |
Matthew Bandini |
Submission (Kimura) |
SSG 137 Lynar vs Chai
|
2023-04-30 |
1 |
05:32 |
L |
Oenomaus Doctore |
Olaf Snowstrinski |
Submission (Armbar) |
SSG 136 Chai vs Thumb
|
2023-04-23 |
1 |
01:28 |
L |
Chicken Destroyer |
Ceph Alopodis |
Submission (RNC) |
CWC 367
|
2023-04-23 |
1 |
09:29 |
L |
Trace Mack |
Henry Tudor |
Submission (Armbar) |
SSG 133 Chai vs Kimura
|
2023-04-16 |
1 |
01:36 |
L |
Chicken Destroyer |
Cesare Borgia |
Submission (RNC) |
CWC 362
|
2023-04-16 |
1 |
00:37 |
W |
Chicken Destroyer |
Bruce Chang |
Submission (Guillotine) |
CWC 359
|
2023-04-09 |
1 |
05:31 |
W |
Trace Mack |
Rowan Atkinson |
Submission (Guillotine) |
SSG 122 Barnes vs Kersikov
|
2023-03-26 |
1 |
00:50 |
W |
Chicken Destroyer |
Huckleberry Finn |
Decision |
CWC 352
|
2023-03-26 |
1 |
15:03 |
W |
Trace Mack |
Javontonius Smiff |
Decision |
SSG 120 Banner vs Gaul
|
2023-03-19 |
1 |
15:11 |
L |
Trace Mack |
Olyksandr Chai |
Submission (Anaconda Choke) |
SSG 116 Waterman vs Hlervu
|
2023-03-12 |
1 |
09:25 |
W |
Trace Mack |
Raymond Gascon |
Submission (Guillotine) |
SSG 112 Gracie vs Berendas
|
2023-02-26 |
1 |
08:26 |
L |
Trace Mack |
Krister Soderberg |
Submission (Triangle) |
SSG 108 Gomes vs Maximus
|
2023-02-19 |
1 |
09:59 |
L |
Trace Mack |
Dani Gerbandi |
Submission (Arm Triangle) |
SSG 102 Gomes vs Schaubi
|
2023-02-05 |
1 |
00:34 |
L |
Chicken Destroyer |
Cesare Borgia |
Decision |
CWCFN 12
|
2023-01-28 |
1 |
15:05 |
L |
Sergei Ulatov |
Kevin Walters |
Decision |
CWC 334 - Prelims
|
2023-01-22 |
1 |
15:08 |
L |
Torkel Bystrom |
Jaxon Bremner |
Submission (Triangle) |
CWCFN 11
|
2023-01-18 |
1 |
03:48 |
W |
Sergei Ulatov |
George Smith |
Submission (RNC) |
CWC 333 - Prelims
|
2023-01-15 |
1 |
02:29 |
W |
Chicken Destroyer |
Khaba Dagestanskiy |
Decision |
新年おめでとう 22-23
|
2023-01-01 |
1 |
15:06 |
W |
Eliott Leighton |
Tomomi Tsuruta |
Submission (RNC) |
新年おめでとう 22-23
|
2023-01-01 |
1 |
02:45 |
L |
Eliott Leighton |
Everett Arroyo |
Decision |
CWC Fight Night 8
|
2022-11-16 |
1 |
15:05 |
L |
Sirus Hughes |
Lochlain OBrien |
Decision |
TWG 38 (135lbs, D2): Finals -...
|
2022-11-13 |
1 |
15:09 |
W |
Sergei Ulatov |
Juu Dyon |
Submission (Kimura) |
CWC 330 - Prelims
|
2022-11-13 |
1 |
07:21 |
L |
Eliott Leighton |
Guillo Perez |
Decision |
CWC 329 - New York
|
2022-11-06 |
1 |
15:08 |
L |
Brian Baker |
Karl Schwarzschild |
Decision |
TWG 38 (205lbs, D3): London Q...
|
2022-11-05 |
1 |
15:01 |
L |
James McGuire |
Mapuche Matariki |
Decision |
TWG 38 (205lbs, D2): Las Vega...
|
2022-11-05 |
1 |
15:11 |
W |
James McGuire |
Furio Spartan |
Submission (RNC) |
TWG 38 (205lbs, D2): Las Vega...
|
2022-11-04 |
1 |
02:58 |
W |
Sirus Hughes |
Justin Crackedatfortnite |
Submission (RNC) |
TWG 38 (135lbs, D2): London Q...
|
2022-11-04 |
1 |
06:51 |
W |
Brian Baker |
Fidelity Castro |
Decision |
TWG 38 (205lbs, D3): London Q...
|
2022-11-04 |
1 |
15:03 |
L |
Fidelity Castro |
Brian Baker |
Decision |
TWG 38 (205lbs, D3): London Q...
|
2022-11-04 |
1 |
15:03 |
L |
Kipley Pike |
Marshall Praust |
Submission (Kimura) |
TWG 38 (205lbs, D4): Montreal...
|
2022-11-04 |
1 |
00:37 |
W |
Sergei Ulatov |
Tyler Alvarez |
Submission (Guillotine) |
CWC Fight Night 7
|
2022-11-02 |
1 |
05:55 |
W |
Eliott Leighton |
Prana Halo |
Submission (Triangle) |
CWC 327 - Nickal vs Saric
|
2022-10-23 |
1 |
00:39 |
L |
Sergei Ulatov |
Huckleberry Finn |
Submission (Armbar) |
CWC 327 - Prelims
|
2022-10-23 |
1 |
07:56 |
L |
Eliott Leighton |
Long Wang |
Decision |
CWC Fight Night 4
|
2022-10-12 |
1 |
15:02 |
L |
Sergei Ulatov |
Jackson Ramirez |
Decision |
CWC Fight Night 4
|
2022-10-12 |
1 |
15:09 |
W |
Sergei Ulatov |
Ceph Alopodis |
Submission (Kimura) |
CWC Fight Night 3
|
2022-09-28 |
1 |
06:28 |
L |
Eliott Leighton |
Gabriel Arones |
Submission (Arm Triangle) |
CWC 323 - Prelims
|
2022-09-25 |
1 |
08:51 |
L |
Torkel Bystrom |
Jack Blood |
Decision |
CWC Fight Night 2
|
2022-09-20 |
1 |
15:21 |
L |
Sirus Hughes |
Millard Masters |
Submission (Kimura) |
TWGC 37 (155lbs, D2): Finals ...
|
2022-08-28 |
1 |
05:55 |
L |
Brian Baker |
Tyron Scott |
Submission (RNC) |
TWGC 37 (265+lbs, D2): Amster...
|
2022-08-20 |
1 |
10:51 |
L |
Don Johns |
Tupa Halloo |
Decision |
TWGC 37 (265+lbs, D2): New Yo...
|
2022-08-20 |
1 |
15:07 |
W |
Sirus Hughes |
Karsten Koererlaerer |
Submission (Triangle) |
TWGC 37 (155lbs, D2): Amsterd...
|
2022-08-19 |
1 |
03:33 |
L |
James McGuire |
Tyrone Sparxx |
Decision |
TWGC 37 (265+lbs, D1): Amster...
|
2022-08-19 |
1 |
15:02 |
W |
Brian Baker |
Dmitri Zaitsev |
Decision |
TWGC 37 (265+lbs, D2): Amster...
|
2022-08-19 |
1 |
15:02 |
W |
Don Johns |
Mikie Lee |
Submission (Triangle) |
TWGC 37 (265+lbs, D2): New Yo...
|
2022-08-19 |
1 |
02:32 |
L |
Torkel Bystrom |
Tyrano Jackson |
Decision |
TWGC 37 (265+lbs, D1): Rio de...
|
2022-08-19 |
1 |
15:14 |
L |
Torkel Bystrom |
Eyvind Skallagrimsson |
Submission (Kimura) |
CWC 313 - Prelims
|
2022-07-17 |
1 |
06:10 |
L |
Torkel Bystrom |
David Allan Coe |
Submission (Triangle) |
CWC 311 - Prelims
|
2022-07-03 |
1 |
01:47 |
L |
Torkel Bystrom |
Richard Morgan |
Submission (Armbar) |
CWC 309 - Prelims
|
2022-06-19 |
1 |
03:37 |
W |
Torkel Bystrom |
Anthony Lavicci |
Submission (Triangle) |
CWC 308 - Prelims
|
2022-06-12 |
1 |
03:19 |
L |
Don Johns |
Sven Kristian Nielsen |
Submission (Kimura) |
ENIGMA SUB WRESTLING 4
|
2022-04-03 |
1 |
02:35 |
L |
Eliott Leighton |
Duck Dodgers |
Decision |
CWC 300 - SUPERNOVA Prelims 2
|
2022-04-03 |
1 |
15:04 |
L |
Eliott Leighton |
Billy Jones |
Submission (Triangle) |
CWC 299 - Prelims
|
2022-03-20 |
1 |
09:48 |
W |
Oenomaus Doctore |
Vartan Esteves |
Submission (Armbar) |
ENIGMA SUB WRESTLING 3
|
2022-03-13 |
1 |
04:58 |
L |
Eliott Leighton |
Andy Bangsit |
Submission (Kimura) |
CWC 298 - Prelims
|
2022-03-13 |
1 |
14:55 |
W |
Eliott Leighton |
Arm Breaker |
Submission (Kimura) |
CWC 296 - Jones vs Trump
|
2022-02-27 |
1 |
00:55 |
W |
Eliott Leighton |
Guillo Perez |
Submission (Guillotine) |
CWC 295 Morrison Jr vs Saldin...
|
2022-02-13 |
1 |
02:55 |
L |
Eliott Leighton |
Andy Bangsit |
Decision |
CWC 294 - Brown vs Morrison
|
2022-02-06 |
1 |
15:05 |
L |
Eliott Leighton |
Billy Jones |
Submission (Kimura) |
CWC 291 - Tokyo
|
2022-01-17 |
1 |
05:55 |
L |
Brian Baker |
Simon Hedegaard |
Decision |
TWGC 36 (205lbs, D2): Finals ...
|
2022-01-08 |
1 |
15:02 |
L |
Oenomaus Doctore |
Bob Algadoo |
Decision |
TWGC 36 (145lbs, D2): Finals ...
|
2022-01-07 |
1 |
15:02 |
L |
Eliott Leighton |
Bobby Lee Nickal |
Decision |
TWGC 36 (205lbs, D1): Finals ...
|
2022-01-07 |
1 |
15:02 |
L |
CJ Robinson |
Get Wet About Don |
Decision |
TWGC 36 (205lbs, D2): Finals ...
|
2022-01-07 |
1 |
15:04 |
W |
Brian Baker |
Hick Diaz |
Decision |
TWGC 36 (205lbs, D2): Finals ...
|
2022-01-07 |
1 |
15:07 |
W |
Eliott Leighton |
Helio Gracias |
Submission (Armbar) |
TWGC 36 (205lbs, D1): Tokyo Q...
|
2021-12-30 |
1 |
00:55 |
W |
Brian Baker |
Hassan Takhti |
Decision |
TWGC 36 (205lbs, D2): Tokyo Q...
|
2021-12-30 |
1 |
15:05 |
L |
Phol Boxaaja |
Bogdan Kersikov |
Decision |
TWGC 36 (205lbs, D1): Las Veg...
|
2021-12-29 |
1 |
15:03 |
L |
Sirus Hughes |
Oenomaus Doctore |
Submission (Americana) |
TWGC 36 (145lbs, D2): St Pete...
|
2021-12-29 |
1 |
13:36 |
W |
Oenomaus Doctore |
Sirus Hughes |
Submission (Americana) |
TWGC 36 (145lbs, D2): St Pete...
|
2021-12-29 |
1 |
13:36 |
W |
CJ Robinson |
Monty Don |
Submission (RNC) |
TWGC 36 (205lbs, D2): St Pete...
|
2021-12-29 |
1 |
01:23 |
L |
Bon Adrien De Moncey |
Scott John |
Decision |
TWGC 36 (205lbs, D2): St Pete...
|
2021-12-29 |
1 |
15:05 |
W |
Eliott Leighton |
David Brent |
Submission (Guillotine) |
TWGC 36 (205lbs, D1): Tokyo Q...
|
2021-12-29 |
1 |
00:51 |
L |
David Cain |
Hassan Takhti |
Submission (Armbar) |
TWGC 36 (205lbs, D2): Tokyo Q...
|
2021-12-29 |
1 |
05:57 |
W |
Brian Baker |
Walter Jackson |
Decision |
TWGC 36 (205lbs, D2): Tokyo Q...
|
2021-12-29 |
1 |
15:15 |
L |
Sergei Ulatov |
Khalid Magomedov |
Decision |
CWC - Christmas Carnage
|
2021-12-25 |
1 |
15:07 |
W |
Sergei Ulatov |
Huckleberry Finn |
Submission (Armbar) |
CWC 286
|
2021-12-12 |
1 |
13:20 |
W |
Eliott Leighton |
Vaai Finau |
Submission (Guillotine) |
CWC 285 LA
|
2021-12-05 |
1 |
01:53 |
L |
Sergei Ulatov |
Jamarcus Burroughs |
Decision |
CWC - 283
|
2021-11-21 |
1 |
15:01 |
L |
Oenomaus Doctore |
Curtis Rome |
Decision |
TWGC 35 (145lbs, D2): Finals ...
|
2021-09-21 |
1 |
15:06 |
W |
Oenomaus Doctore |
Fernando Silva |
Submission (RNC) |
TWGC 35 (145lbs, D2): Finals ...
|
2021-09-20 |
1 |
13:59 |
L |
Logan Justis |
Jesus Sanchez |
Decision |
TWGC 35 (185lbs, D1): London ...
|
2021-09-11 |
1 |
15:04 |
L |
Sergei Ulatov |
Morrison Lee |
Submission (RNC) |
TWGC 35 (145lbs, D1): Sydney ...
|
2021-09-11 |
1 |
09:57 |
W |
Oenomaus Doctore |
Gordon Plant |
Submission (Guillotine) |
TWGC 35 (145lbs, D2): Sydney ...
|
2021-09-11 |
1 |
02:34 |
L |
Eliott Leighton |
Lalo Jimenez |
Decision |
TANJOUBI
|
2021-08-31 |
1 |
15:07 |
L |
Norman Pike |
Nate Garcia |
Submission (Triangle) |
TWGC 34 (155lbs, D4): Finals ...
|
2021-07-08 |
1 |
01:45 |
W |
Norman Pike |
Bad Bear |
Decision |
TWGC 34 (155lbs, D4): Montrea...
|
2021-06-29 |
1 |
15:02 |
L |
Don Johns |
Super Meat Boy |
Decision |
TWGC 33 (265lbs, D2): Finals ...
|
2021-05-19 |
1 |
15:08 |
L |
Fidelity Castro |
Lurch Addams |
Decision |
TWGC 33 (265lbs, D2): Finals ...
|
2021-05-19 |
1 |
15:06 |
W |
Don Johns |
Hulk Butane |
Submission (Armbar) |
TWGC 33 (265lbs, D2): Finals ...
|
2021-05-18 |
1 |
02:55 |
W |
Fidelity Castro |
Osama Akharraz |
Decision |
TWGC 33 (265lbs, D2): Finals ...
|
2021-05-18 |
1 |
15:05 |
W |
Don Johns |
Jean Lucroy |
Decision |
TWGC 33 (265lbs, D2): Tokyo Q...
|
2021-05-11 |
1 |
15:02 |
W |
Fidelity Castro |
Joshua Floyd |
Decision |
TWGC 33 (265lbs, D2): Tokyo Q...
|
2021-05-11 |
1 |
15:08 |
L |
Oenomaus Doctore |
Konstantin Kuznetsov |
Decision |
TWGC 33 (170lbs, D2): London ...
|
2021-05-11 |
1 |
15:02 |
L |
James McGuire |
Daniel Dimitrov |
Decision |
TWGC 33 (265lbs, D2): London ...
|
2021-05-11 |
1 |
15:17 |
L |
Phol Boxaaja |
Marc Read |
Decision |
TWGC 33 (170lbs, D1): Helsink...
|
2021-05-10 |
1 |
15:02 |
L |
Bon Adrien De Moncey |
Lusmu Kutvonen |
Decision |
TWGC 33 (170lbs, D2): Helsink...
|
2021-05-10 |
1 |
15:06 |
L |
Kip York |
Ryu Yamauchi |
Submission (Kimura) |
TWGC 33 (170lbs, D4): Helsink...
|
2021-05-10 |
1 |
13:27 |
L |
David Cain |
Michael Cruz |
Submission (RNC) |
TWGC 33 (265lbs, D1): Helsink...
|
2021-05-10 |
1 |
05:31 |
W |
Oenomaus Doctore |
Fred El Celso |
Decision |
TWGC 33 (170lbs, D2): London ...
|
2021-05-10 |
1 |
15:04 |
L |
Torkel Bystrom |
Andy Shifter |
Submission (Americana) |
TWGC 33 (265lbs, D1): London ...
|
2021-05-10 |
1 |
08:49 |
W |
James McGuire |
Hanny Sledgehammer |
Submission (Triangle Choke) |
TWGC 33 (265lbs, D2): London ...
|
2021-05-10 |
1 |
03:34 |
L |
Eliott Leighton |
Eddie Gelfen |
Submission (Triangle Choke) |
TWGC 33 (265lbs, D1): New Yor...
|
2021-05-10 |
1 |
03:48 |
W |
Don Johns |
Project One |
Submission (Kimura) |
TWGC 33 (265lbs, D2): Tokyo Q...
|
2021-05-10 |
1 |
03:38 |
W |
Fidelity Castro |
Sergey Makarov |
Decision |
TWGC 33 (265lbs, D2): Tokyo Q...
|
2021-05-10 |
1 |
15:13 |
L |
Torkel Bystrom |
Leandro Lo |
Decision |
CACC 184: Hozdic vs Neuer
|
2021-04-04 |
1 |
15:19 |
L |
Sirus Hughes |
Tobias Pancake |
Decision |
CACC 183: Ty vs MacGowan II
|
2021-03-28 |
1 |
15:04 |
L |
Torkel Bystrom |
Clarence Frost |
Decision |
CACC 177: Gatsby vs Cubbedge
|
2021-03-07 |
1 |
15:04 |
L |
Sirus Hughes |
Dieselnoi Por Pramuk |
Decision |
CACC 174: Pavlov vs Sakuraba
|
2021-02-28 |
1 |
15:09 |
L |
Torkel Bystrom |
Karelin Pripyat |
Submission (RNC) |
CACC 169: Andersson vs Jello
|
2021-02-07 |
1 |
00:37 |
L |
Sirus Hughes |
Nobunaga Tanaka |
Submission (Kimura) |
CACC 169: Andersson vs Jello
|
2021-02-07 |
1 |
01:56 |
L |
Torkel Bystrom |
Hellas Pankratios |
Submission (Kimura) |
CACC 160:Toussaint v Andersso...
|
2021-01-10 |
1 |
03:58 |
L |
Sirus Hughes |
David Morrison Jr. |
Submission (Triangle) |
CACC 161: Jiurgite vs Jello
|
2021-01-10 |
1 |
10:59 |
L |
Sirus Hughes |
Dylan Elkins |
Decision |
CACC 153: Average vs Galanos
|
2020-12-20 |
1 |
15:13 |
L |
Torkel Bystrom |
Guido Gloom |
Submission (Kimura) |
CACC 150: Dominguez vs Boliva...
|
2020-12-13 |
1 |
04:45 |
L |
Sirus Hughes |
Antonio Brown |
Submission (Kimura) |
CACC 141: Boesku vs Donde
|
2020-11-22 |
1 |
04:56 |
L |
Torkel Bystrom |
Amos Burton |
Decision |
CACC 142: Ribbler vs Gatsby
|
2020-11-22 |
1 |
15:17 |
W |
Sergei Ulatov |
Yoshinobu Tokugawa |
Submission (Guillotine) |
CACC 133: Jiurgite vs Halo
|
2020-10-25 |
1 |
06:29 |
W |
Torkel Bystrom |
Bill Bright |
Submission (Guillotine) |
CACC 133: Jiurgite vs Halo
|
2020-10-25 |
1 |
03:32 |
L |
Sirus Hughes |
Masakazu Aoki |
Decision |
CACC 133: Jiurgite vs Halo
|
2020-10-25 |
1 |
15:04 |
L |
Sergei Ulatov |
Bazar Al Jhit |
Decision |
CACC 127: Ty vs Ribbler
|
2020-10-04 |
1 |
15:02 |
L |
Torkel Bystrom |
Johnny Bolivar |
Decision |
CACC 125: Bok vs Sepi
|
2020-10-03 |
1 |
15:09 |
W |
Sirus Hughes |
Thad Thayer |
Submission (Kimura) |
CACC 125: Bok vs Sepi
|
2020-10-03 |
1 |
08:35 |
L |
Sergei Ulatov |
Caius Cosades |
Decision |
CACC 121: Ty vs Gracie
|
2020-09-19 |
1 |
15:06 |
L |
Sirus Hughes |
Rene Neri |
Submission (Triangle Choke) |
TWGC 31 (145lbs, D2): Finals ...
|
2020-09-13 |
1 |
11:56 |
L |
Oenomaus Doctore |
John Lee |
Decision |
TWGC 31 (145lbs, D2): Finals ...
|
2020-09-13 |
1 |
15:09 |
L |
Torkel Bystrom |
Sven Kristian Nielsen |
Submission (Armbar) |
CACC BLUE BELT BLUES FINAL
|
2020-09-11 |
1 |
10:59 |
L |
Sergei Ulatov |
Able Archer |
Submission (Armbar) |
TWGC 31 (145lbs, D1): London ...
|
2020-09-04 |
1 |
04:58 |
W |
Oenomaus Doctore |
Lemony Snicket |
Submission (Armbar) |
TWGC 31 (145lbs, D2): London ...
|
2020-09-04 |
1 |
13:34 |
W |
Sirus Hughes |
Ricky Judge |
Submission (Guillotine) |
TWGC 31 (145lbs, D2): New Yor...
|
2020-09-04 |
1 |
00:59 |
L |
Torkel Bystrom |
Hercules Fortier |
Submission (Arm Triangle) |
CACC 118
|
2020-08-29 |
1 |
11:59 |
L |
Sirus Hughes |
Shanti Anatta |
Decision |
CACC 114
|
2020-08-15 |
1 |
15:09 |
L |
Torkel Bystrom |
David Allan Coe |
Submission (Armbar) |
CACC BLUE BELT BLUES CARD
|
2020-08-03 |
1 |
06:39 |
L |
Torkel Bystrom |
Hugues Dupont |
Submission (Guillotine) |
CACC 108
|
2020-07-25 |
1 |
03:27 |
L |
Sirus Hughes |
Masa Wasa |
Submission (RNC) |
CACC 109
|
2020-07-25 |
1 |
08:55 |
L |
Sirus Hughes |
Samuel Cooke |
Submission (Arm Triangle) |
TWGC 30 (155lbs, D2): Amsterd...
|
2020-07-10 |
1 |
01:37 |
L |
Sergei Ulatov |
Remi Daucourt |
Submission (RNC) |
TWGC 30 (155lbs, D1): Amsterd...
|
2020-07-09 |
1 |
12:56 |
W |
Sirus Hughes |
Chris Karter |
Submission (Armbar) |
TWGC 30 (155lbs, D2): Amsterd...
|
2020-07-09 |
1 |
08:57 |
L |
Torkel Bystrom |
Alejandro Scott |
Submission (Triangle Choke) |
TWGC 30 (265+lbs, D1): Amster...
|
2020-07-09 |
1 |
00:36 |
L |
Chester Bowen |
Ryan Gordon |
Submission (Kimura) |
CACC 102
|
2020-06-27 |
1 |
03:39 |
L |
Torkel Bystrom |
Karelin Pripyat |
Submission (RNC) |
CACC 98
|
2020-06-13 |
1 |
03:47 |
L |
Sergei Ulatov |
Samuel Cooke |
Submission (Armbar) |
CACC 95 CORONA 2ND RD
|
2020-05-30 |
1 |
10:59 |
W |
Torkel Bystrom |
Marcelinho Lima |
Submission (Kimura) |
CACC 92
|
2020-05-23 |
1 |
08:44 |
L |
Chester Bowen |
Delbert Mazzariello |
Decision |
CACC 91
|
2020-05-17 |
1 |
15:05 |
W |
Sergei Ulatov |
Guilherme Mendes |
Submission (Guillotine) |
CACC 89
|
2020-05-16 |
1 |
01:58 |
W |
Sirus Hughes |
Dragon Li Chai |
Submission (Armbar) |
CACC 87
|
2020-05-10 |
1 |
08:57 |
L |
Eliott Leighton |
Connor Frank |
Decision |
CACC 85
|
2020-05-09 |
1 |
15:03 |
L |
Torkel Bystrom |
Hugo Boss |
Decision |
CACC 83 CORONA CARD
|
2020-05-02 |
1 |
15:03 |
L |
Torkel Bystrom |
Brodie Grundy |
Submission (Guillotine) |
TWGC 29 (265lbs, D2): Finals ...
|
2020-04-28 |
1 |
05:55 |
L |
Chester Bowen |
Tom Jones |
Decision |
TWGC 29 (170lbs, D4): Finals ...
|
2020-04-27 |
1 |
15:04 |
W |
Torkel Bystrom |
Kazuma Kuwabara |
Submission (Kimura) |
TWGC 29 (265lbs, D2): Finals ...
|
2020-04-27 |
1 |
04:25 |
L |
Chuck Lee |
Tom Jones |
Decision |
TWGC 29 (170lbs, D4): Finals ...
|
2020-04-26 |
1 |
15:07 |
W |
Chester Bowen |
Floyd Adams |
Submission (Triangle Choke) |
TWGC 29 (170lbs, D4): Finals ...
|
2020-04-26 |
1 |
00:50 |
W |
Torkel Bystrom |
Hugo Boss |
Decision |
TWGC 29 (265lbs, D2): Finals ...
|
2020-04-26 |
1 |
15:06 |
W |
Sergei Ulatov |
Joshua Brown |
Submission (Kimura) |
CACC 80
|
2020-04-25 |
1 |
06:46 |
L |
Sirus Hughes |
Ricky Judge |
Submission (RNC) |
CACC 79
|
2020-04-19 |
1 |
06:55 |
L |
Eliott Leighton |
Aedan Declan |
Decision |
CACC 78
|
2020-04-18 |
1 |
15:07 |
L |
Louis Alexandre Berthier |
Police Officer |
Decision |
TWGC 29 (170lbs, D2): Amsterd...
|
2020-04-18 |
1 |
15:04 |
L |
Don Johns |
Chozen Gracie |
Decision |
TWGC 29 (265lbs, D2): Amsterd...
|
2020-04-18 |
1 |
15:01 |
W |
Torkel Bystrom |
Iain Reilly |
Submission (Armbar) |
TWGC 29 (265lbs, D2): Amsterd...
|
2020-04-18 |
1 |
01:59 |
L |
Sergei Ulatov |
Shane MacGowan |
Decision |
TWGC 29 (170lbs, D1): New Yor...
|
2020-04-18 |
1 |
15:09 |
W |
Chester Bowen |
Mbownka Eckson |
Submission (Armbar) |
TWGC 29 (170lbs, D4): New Yor...
|
2020-04-18 |
1 |
07:19 |
W |
Louis Alexandre Berthier |
Kronos Doomsday |
Decision |
TWGC 29 (170lbs, D2): Amsterd...
|
2020-04-17 |
1 |
15:08 |
W |
Don Johns |
Dalibor Drahomir |
Submission (Armbar) |
TWGC 29 (265lbs, D2): Amsterd...
|
2020-04-17 |
1 |
00:22 |
W |
Torkel Bystrom |
Torkel Bystrom |
Submission (Kimura) |
TWGC 29 (265lbs, D2): Amsterd...
|
2020-04-17 |
1 |
11:36 |
W |
Sergei Ulatov |
Ceph Alopodis |
Submission (RNC) |
TWGC 29 (170lbs, D1): New Yor...
|
2020-04-17 |
1 |
04:38 |
W |
Chester Bowen |
Shawn Credo |
Submission (Triangle Armbar) |
TWGC 29 (170lbs, D4): New Yor...
|
2020-04-17 |
1 |
00:51 |
W |
Chuck Lee |
Razkan Karmax |
Submission (Kimura) |
TWGC 29 (170lbs, D4): Sydney ...
|
2020-04-17 |
1 |
08:56 |
L |
Brian Baker |
Brodie Grundy |
Submission (Armbar) |
TWGC 29 (265lbs, D2): Sydney ...
|
2020-04-17 |
1 |
00:48 |
W |
Sirus Hughes |
Davdio Branko |
Submission (Armbar) |
CACC 73
|
2020-04-04 |
1 |
05:47 |
L |
Torkel Bystrom |
Sven Kristian Nielsen |
Decision |
CACC 72
|
2020-03-29 |
1 |
15:08 |
L |
Eliott Leighton |
Moldy Jello |
Submission (Triangle) |
CACC 71
|
2020-03-28 |
1 |
06:58 |
L |
Sirus Hughes |
Dominick Bruise |
Decision |
CACC 65
|
2020-03-14 |
1 |
15:07 |
L |
Torkel Bystrom |
Ricco Torres |
Submission (RNC) |
CACC 66
|
2020-03-14 |
1 |
08:26 |
W |
Eliott Leighton |
Mozes Amaury |
Decision |
CACC 64
|
2020-03-07 |
1 |
15:05 |
W |
Torkel Bystrom |
Cajun Puto |
Submission (Guillotine) |
CACC 58
|
2020-02-23 |
1 |
08:21 |
L |
Sirus Hughes |
Ezekiel Ithamar |
Decision |
CACC 57
|
2020-02-22 |
1 |
15:09 |
L |
Louis Alexandre Berthier |
Monday Blues |
Decision |
TWGC 28 (135lbs, D2): Finals ...
|
2020-02-15 |
1 |
15:09 |
L |
Sirus Hughes |
Jose Pacheco |
Submission (Kimura) |
TWGC 28 (135lbs, D3): Finals ...
|
2020-02-15 |
1 |
04:40 |
W |
Louis Alexandre Berthier |
Timur Frunze |
Submission (Guillotine) |
TWGC 28 (135lbs, D2): Finals ...
|
2020-02-14 |
1 |
03:42 |
W |
Sirus Hughes |
Matt Spanks |
Submission (Kimura) |
TWGC 28 (135lbs, D3): Finals ...
|
2020-02-14 |
1 |
01:20 |
L |
Eliott Leighton |
Dido Vicini |
Decision |
CACC 52
|
2020-02-08 |
1 |
15:01 |
L |
Torkel Bystrom |
Jack Morgan |
Decision |
CACC 53
|
2020-02-08 |
1 |
15:09 |
L |
Weimin Liaw |
Jordan Burroughs |
Decision |
TWGC 28 (205lbs, D3): St Pete...
|
2020-02-06 |
1 |
15:02 |
L |
Chester Bowen |
Denis Kurlaev |
Decision |
TWGC 28 (205lbs, D3): Montrea...
|
2020-02-06 |
1 |
15:10 |
W |
Chester Bowen |
Oisin Burke |
Decision |
TWGC 28 (205lbs, D3): Montrea...
|
2020-02-05 |
1 |
15:04 |
L |
Oenomaus Doctore |
Adrian Picklesbly |
Decision |
TWGC 28 (135lbs, D2): St Pete...
|
2020-02-05 |
1 |
15:06 |
W |
Sirus Hughes |
Tourney Guy |
Submission (Armbar) |
TWGC 28 (135lbs, D3): St Pete...
|
2020-02-05 |
1 |
00:31 |
W |
Weimin Liaw |
Roland Charlemange |
Submission (Triangle Armbar) |
TWGC 28 (205lbs, D3): St Pete...
|
2020-02-05 |
1 |
05:43 |
W |
Louis Alexandre Berthier |
Charlie Theron |
Submission (Guillotine) |
TWGC 28 (135lbs, D2): Tokyo Q...
|
2020-02-05 |
1 |
04:33 |
L |
Torkel Bystrom |
Pablo Dominguez |
Decision |
CACC 47
|
2020-01-25 |
1 |
15:10 |
W |
Eliott Leighton |
Jabbar Omarov |
Submission (Triangle) |
CACC 46
|
2020-01-19 |
1 |
04:56 |
W |
Sirus Hughes |
Takeshi Sendou |
Submission (Kimura) |
CACC 44
|
2020-01-18 |
1 |
04:42 |
W |
Torkel Bystrom |
Alexi Laiho |
Submission (Kimura) |
CACC 42
|
2020-01-11 |
1 |
00:52 |
W |
Torkel Bystrom |
David Allan Coe |
Submission (Guillotine) |
CACC 35 Victory Playoffs A
|
2019-12-28 |
1 |
03:43 |
L |
Sirus Hughes |
Antonio Brown |
Submission (RNC) |
CACC 36 Victory Playoffs B
|
2019-12-28 |
1 |
06:18 |
L |
Beck Lee |
Ryder Mann |
Submission (Guillotine) |
TWGC 27 (145lbs, D4): Finals ...
|
2019-12-23 |
1 |
01:58 |
L |
Bon Adrien De Moncey |
Tevin Felix |
Decision |
TWGC 27 (185lbs, D2): Finals ...
|
2019-12-23 |
1 |
15:17 |
L |
Eliott Leighton |
Aedan Declan |
Decision |
CACC 31
|
2019-12-15 |
1 |
15:09 |
W |
Bon Adrien De Moncey |
Artur Azaryan |
Decision |
TWGC 27 (185lbs, D2): London ...
|
2019-12-15 |
1 |
15:04 |
L |
Chuck Lee |
Pedro Vela |
Submission (Triangle Choke) |
TWGC 27 (185lbs, D4): London ...
|
2019-12-15 |
1 |
01:33 |
L |
Torkel Bystrom |
Fray Tormenta |
Submission (Kimura) |
CACC 30
|
2019-12-14 |
1 |
02:36 |
L |
Oenomaus Doctore |
Demetrious Jorgensen |
Decision |
TWGC 27 (145lbs, D2): London ...
|
2019-12-14 |
1 |
15:09 |
W |
Beck Lee |
I Just Fight And Win G |
Decision |
TWGC 27 (145lbs, D4): London ...
|
2019-12-14 |
1 |
15:07 |
W |
Bon Adrien De Moncey |
Damien The Omen |
Decision |
TWGC 27 (185lbs, D2): London ...
|
2019-12-14 |
1 |
15:05 |
W |
Chuck Lee |
Theodore Rothschild |
Submission (Kneebar) |
TWGC 27 (185lbs, D4): London ...
|
2019-12-14 |
1 |
12:26 |
L |
Sirus Hughes |
Bryson Pico |
Submission (Armbar) |
CACC 28
|
2019-12-07 |
1 |
09:57 |
L |
Sirus Hughes |
Distant Thunder |
Submission (Armbar) |
CACC 23
|
2019-11-30 |
1 |
03:59 |
L |
Eliott Leighton |
Amand Toussaint |
Decision |
CACC 23
|
2019-11-30 |
1 |
15:08 |
L |
Torkel Bystrom |
Harry Hirsch |
Submission (Triangle) |
CACC 25
|
2019-11-30 |
1 |
01:40 |
W |
Torkel Bystrom |
Jenik Krejza |
Submission (Triangle) |
CACC 18
|
2019-11-16 |
1 |
01:42 |
L |
Sirus Hughes |
Thad Thayer |
Submission (Armbar) |
CACC 16
|
2019-11-09 |
1 |
06:33 |
W |
Eliott Leighton |
Nuke Laloosh |
Submission (Kimura) |
CACC 16
|
2019-11-09 |
1 |
05:55 |
L |
Torkel Bystrom |
Mario Eikmeyer |
Submission (Guillotine) |
CACC 13
|
2019-11-02 |
1 |
02:35 |
W |
Eliott Leighton |
Johan Farfy Iii |
Submission (Arm Triangle) |
CACC 11
|
2019-10-26 |
1 |
05:45 |
L |
Sirus Hughes |
Ken Miller |
Submission (Kimura) |
CACC 9
|
2019-10-20 |
1 |
05:48 |
W |
Torkel Bystrom |
Ricco Torres |
Submission (Triangle) |
CACC 7
|
2019-10-19 |
1 |
01:25 |
L |
Ra Tardferrus |
Ubungu Bamboo Face |
Decision |
TWGC 26 (265+lbs, D2): Sydney...
|
2019-10-18 |
1 |
15:06 |
L |
Brian Baker |
Gary Sparxx |
Decision |
TWGC 26 (265+lbs, D2): Amster...
|
2019-10-17 |
1 |
15:13 |
L |
Louis Alexandre Berthier |
Luka Perovic |
Submission (RNC) |
TWGC 26 (155lbs, D2): Montrea...
|
2019-10-17 |
1 |
06:55 |
W |
Ra Tardferrus |
James McGuire |
Submission (Guillotine) |
TWGC 26 (265+lbs, D2): Sydney...
|
2019-10-17 |
1 |
12:36 |
L |
James McGuire |
Ra Tardferrus |
Submission (Guillotine) |
TWGC 26 (265+lbs, D2): Sydney...
|
2019-10-17 |
1 |
12:36 |
L |
Eliott Leighton |
Costa Ioannou |
Submission (Triangle) |
CACC 6
|
2019-10-12 |
1 |
02:40 |
L |
Torkel Bystrom |
Tembo Laibon |
Submission (Triangle) |
CACC 4
|
2019-10-05 |
1 |
02:58 |
W |
Torkel Bystrom |
Franco Dillveux |
Decision |
CACC 3
|
2019-09-28 |
1 |
15:03 |
L |
Torkel Bystrom |
Rian MacFarlane |
Decision |
CACC 1
|
2019-09-21 |
1 |
15:02 |
L |
David Cain |
Tevin Felix |
Decision |
TWGC 25 (170lbs, D2): London ...
|
2019-07-26 |
1 |
15:04 |
L |
James McGuire |
Connor Frank |
Decision |
TWGC 25 (265lbs, D2): London ...
|
2019-07-26 |
1 |
15:04 |
L |
Louis Alexandre Berthier |
Roger Little |
Decision |
TWGC 25 (170lbs, D2): Rio de ...
|
2019-07-26 |
1 |
15:09 |
L |
Sirus Hughes |
Takeshi Sendou |
Decision |
TWGC 24 (135lbs, D4): St Pete...
|
2019-01-20 |
1 |
15:03 |
L |
Trey Brown |
Leonard Howell |
Decision |
TWGC 24 (205lbs, D2): St Pete...
|
2019-01-20 |
1 |
15:05 |
L |
Chuck Lee |
Vladamir Emelianenko |
Submission (RNC) |
TWGC 24 (205lbs, D4): St Pete...
|
2019-01-20 |
1 |
03:56 |
L |
Louis Alexandre Berthier |
Charlie Theron |
Submission (Arm Triangle) |
TWGC 24 (135lbs, D2): Tokyo Q...
|
2019-01-20 |
1 |
01:52 |
L |
Melcone Aisa |
Bastien Harris |
Decision |
TWGC 16 (185lbs, D2): Rio de ...
|
2017-04-23 |
1 |
15:19 |
L |
Melcone Aisa |
Gauthier St. Georges |
Decision |
TWGC 15 (155lbs, D2): Finals ...
|
2017-03-13 |
1 |
15:07 |
W |
Melcone Aisa |
James Krause |
Decision |
TWGC 15 (155lbs, D2): Helsink...
|
2017-03-05 |
1 |
15:01 |
W |
Melcone Aisa |
Leonardo Da Silva |
Decision |
TWGC 15 (155lbs, D2): Helsink...
|
2017-03-04 |
1 |
15:18 |
L |
Waylon Joy |
Lincoln Hawk |
Decision |
TWGC 13 (135lbs, D3): St Pete...
|
2016-10-08 |
1 |
15:11 |
L |
Linwood Purcell |
Bubba Force |
Submission (Kimura) |
TWGC 13 (205lbs, D4): St Pete...
|
2016-10-08 |
1 |
00:52 |
W |
Waylon Joy |
Jason Bikermann |
Submission (Armbar) |
TWGC 13 (135lbs, D3): St Pete...
|
2016-10-07 |
1 |
11:34 |
W |
Linwood Purcell |
Luk Cockhold |
Submission (Guillotine) |
TWGC 13 (205lbs, D4): St Pete...
|
2016-10-07 |
1 |
03:38 |