|
My Fighter |
Opponent |
Method |
Event |
Date |
Rnd |
Time |
W |
Yevgeny Ignatov |
Bagel Boss |
KO (Punch) |
SMASH: Tryastsyn vs Kringle
|
2024-04-20 |
1 |
02:35 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Lucky Lemon |
Decision (Unanimous) |
HRL79
|
2024-04-20 |
3 |
05:00 |
W |
Colby Taylor |
Caleb Jones |
Decision (Unanimous) |
HRL79
|
2024-04-20 |
5 |
05:00 |
W |
Santino Oliviera |
Ayden Gaines |
Submission (Guillotine) |
HRL79
|
2024-04-20 |
1 |
01:57 |
W |
John Henry Holliday |
Richard Hall |
KO (Punch) |
HRL80
|
2024-04-20 |
2 |
00:13 |
L |
Richard Hall |
John Henry Holliday |
KO (Punch) |
HRL80
|
2024-04-20 |
2 |
00:13 |
W |
Vien Yosuke |
River Waters |
Decision (Unanimous) |
HRL80
|
2024-04-20 |
3 |
05:00 |
W |
Joon Sang Hun |
Brodie Woods |
TKO (Strikes) |
HRL80
|
2024-04-20 |
1 |
00:26 |
L |
Brodie Woods |
Joon Sang Hun |
TKO (Strikes) |
HRL80
|
2024-04-20 |
1 |
00:26 |
W |
Riku Momomoto |
Sean Pereira |
TKO (Punches) |
HRL80
|
2024-04-20 |
1 |
00:40 |
W |
Ivan Sidorov |
Ripp Colton |
Decision (Unanimous) |
HRL80
|
2024-04-20 |
3 |
05:00 |
W |
Yaroslav Rurik |
Colton Mccann |
KO (Punch) |
HRL80
|
2024-04-20 |
1 |
01:55 |
L |
Colton Mccann |
Yaroslav Rurik |
KO (Punch) |
HRL80
|
2024-04-20 |
1 |
01:55 |
D |
Ji Soo Shin |
Katashi Takehiko |
Draw |
HRL80
|
2024-04-20 |
3 |
05:00 |
D |
Katashi Takehiko |
Ji Soo Shin |
Draw |
HRL80
|
2024-04-20 |
3 |
05:00 |
W |
Rogelio Nunez |
Don Rockmuller |
TKO (Punch) |
Summit Series - KT Rd 3
|
2024-04-14 |
1 |
04:58 |
W |
Adonis Ford |
Freaky Igor |
Submission (Triangle) |
MILF Playoff R2 Bantamweights
|
2024-04-14 |
1 |
04:57 |
W |
Amadi Yousuf |
Wild Eri |
Decision (Unanimous) |
UCF 18: De La Ghetto v Jones
|
2024-04-13 |
3 |
05:00 |
W |
Mikheil Berishvili |
Waldemar Friberg |
Submission (Brabo Choke) |
UCF 19: Berishvili v Friberg
|
2024-04-13 |
2 |
02:59 |
W |
Jacinto Cruz |
Topf Deckel |
Decision (Unanimous) |
RFL 1 - A New Day
|
2024-04-13 |
3 |
05:00 |
W |
Santino Oliviera |
Tyler Westlake |
Submission (Triangle) |
HRL77
|
2024-04-13 |
1 |
00:36 |
W |
Jaylen Stout |
Nico Lange |
Submission (Guillotine) |
MILF Playoff R2 Lightweights
|
2024-04-13 |
3 |
04:52 |
L |
Roman Vitali |
Mario Waters |
Decision (Unanimous) |
MILF Playoff R2 Lightweights
|
2024-04-13 |
3 |
05:00 |
W |
Ben Crispian |
Happy Hands |
TKO (Strikes) |
TOF 101
|
2024-04-13 |
2 |
02:31 |
W |
Jayden Marsh |
Jerome Browning |
KO (Punch) |
MILF Playoff R2 LightHeavies
|
2024-04-13 |
1 |
00:48 |
W |
AJ Brown |
Adam Orel |
Decision (Unanimous) |
SMASH: Barkley vs Dredd
|
2024-04-07 |
3 |
05:00 |
L |
Beau Abner |
JD Drake |
KO (Punch) |
SMASH: Barkley vs Dredd
|
2024-04-07 |
1 |
02:42 |
L |
Devonte Pinks |
Ian Stronk |
TKO (Strikes) |
SYN 1066 Cruz vs Ocampo
|
2024-04-07 |
2 |
03:49 |
L |
Bento Barboza |
Vunipola Veainu |
KO (Strikes) |
SMASH: Barboza vs Veainu
|
2024-04-06 |
1 |
01:18 |
W |
Elwyn Donal |
Oscar Vogels |
TKO (Strikes) |
NYF 61 Donal vs Vogels
|
2024-04-06 |
2 |
02:55 |
L |
Declan McCoy |
Jake Walton |
Submission (Guillotine) |
MILF Playoff R1 Middleweights
|
2024-04-06 |
1 |
02:43 |
W |
Lamar Gordon |
Cocaine Mitch |
Decision (Unanimous) |
TOF 98
|
2024-04-06 |
3 |
10:00 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Lucky Lemon |
Decision (Unanimous) |
HRL76
|
2024-04-06 |
3 |
05:00 |
L |
Richard Hall |
Olan Zapina |
KO (Punch) |
HRL76
|
2024-04-06 |
1 |
00:24 |
W |
Colby Taylor |
Marco Natta |
Submission (Guillotine) |
HRL76
|
2024-04-06 |
1 |
01:56 |
W |
Giro Inhanamoto |
Tinashe Chukwuma |
TKO (Strikes) |
C291: Lehto vs Marley
|
2024-03-31 |
3 |
03:17 |
W |
Jayden Marsh |
Tug Violet |
KO (Punches) |
MILF Playoff R1 Light Heavy
|
2024-03-31 |
2 |
00:05 |
W |
Rogelio Nunez |
Jack Brittle |
TKO (Punch) |
Summit Series - KT Rd 2
|
2024-03-31 |
2 |
01:27 |
W |
Caleb Jones |
Lian Belmiro |
KO (Punch) |
UCF 13:
|
2024-03-30 |
1 |
04:58 |
L |
Kashton Pearce |
Harbin Casbon |
KO (Punch) |
UCF 14:
|
2024-03-30 |
1 |
02:59 |
L |
Colby Taylor |
Small Richard |
TKO (Strikes) |
HRL73
|
2024-03-30 |
4 |
02:55 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Lucky Lemon |
Decision (Unanimous) |
HRL73
|
2024-03-30 |
3 |
05:00 |
W |
Santino Oliviera |
Tyler Westlake |
Submission (Armbar) |
HRL73
|
2024-03-30 |
1 |
01:20 |
W |
Riku Momomoto |
Stanley Wagon |
KO (Punch) |
HRL74
|
2024-03-30 |
1 |
00:26 |
W |
Tolgot Tochukwu |
Trei Bishop |
Submission (Guillotine) |
UCF 15:
|
2024-03-30 |
2 |
00:52 |
L |
Jaylen Stout |
Felix Dakat |
Decision (Unanimous) |
MILF Playoff R1 FW/BW
|
2024-03-30 |
3 |
05:00 |
W |
Adonis Ford |
Finley Cowan |
Submission (Armbar) |
MILF Playoff R1 Lightweights
|
2024-03-30 |
1 |
04:59 |
L |
Jean Luc Gaspard |
John Joe Smith |
KO (Punch) |
UCF 12: Thorn v Lord
|
2024-03-23 |
1 |
03:58 |
L |
Richard Hall |
Olan Zapina |
TKO (Kick & Punches) |
HRL71
|
2024-03-23 |
1 |
04:59 |
W |
Ivan Sidorov |
Tater Salad |
Decision (Unanimous) |
HRL72
|
2024-03-23 |
3 |
05:00 |
L |
Panagiotis Nikolau |
Nick Durling |
Submission (Kimura) |
STRIKE! - MMA 5
|
2024-03-23 |
1 |
02:57 |
L |
Roman Vitali |
Faarooq Rahim |
Decision (Unanimous) |
MILF 36
|
2024-03-23 |
3 |
05:00 |
W |
Lane Hedley |
Darnell Stuckey |
TKO (Strikes) |
RSE 61: Hopeless
|
2024-03-20 |
3 |
03:55 |
L |
Rogelio Nunez |
Ted Kona |
KO (Punch) |
Summit Series - KT Rd 1
|
2024-03-17 |
1 |
00:31 |
W |
Declan McCoy |
Bacardi Briggs |
TKO (Strikes) |
MILF 33
|
2024-03-17 |
1 |
01:13 |
W |
Jaylen Stout |
Finley Nielsen |
Submission (Armbar) |
MILF 34
|
2024-03-17 |
1 |
00:22 |
L |
Adonis Ford |
Marc Schlager |
Submission (Kimura) |
MILF 34
|
2024-03-17 |
3 |
04:56 |
W |
Jayden Marsh |
Zahar Krulov |
TKO (Strikes) |
MILF 35
|
2024-03-17 |
1 |
00:43 |
L |
Bento Barboza |
Eugeniy Tryastsyn |
Submission (Kimura) |
SMASH: Tryastsyn vs Barboza
|
2024-03-16 |
1 |
03:40 |
W |
Dakota Reis |
Edward Sleon |
TKO (Strikes) |
RSE 60: Burn In Hell
|
2024-03-16 |
1 |
04:55 |
W |
Colby Taylor |
Lyman Hicks |
Submission (Armbar) |
HRL69
|
2024-03-16 |
3 |
04:27 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Marlon Raynard |
Decision (Unanimous) |
HRL69
|
2024-03-16 |
3 |
05:00 |
W |
Riku Momomoto |
Varban Botev |
KO (Punch) |
HRL70
|
2024-03-16 |
1 |
00:37 |
L |
Rick Phoenix |
Diziz Sparta Jr |
Submission (Kimura) |
STRIKE! - MMA 4
|
2024-03-16 |
1 |
04:49 |
W |
Santiago Santos |
Alex Steel Iii |
KO (Punch) |
STRIKE! - MMA 4
|
2024-03-16 |
1 |
02:14 |
W |
Mikheil Berishvili |
Davide Fontolan |
Submission (Triangle Armbar) |
UCF 9: Fontolan v Berishvili
|
2024-03-16 |
1 |
01:40 |
L |
John Henry Holliday |
Chad Billingsly |
Decision (Unanimous) |
DC 137: Beard v Kuomanen
|
2024-03-10 |
3 |
05:00 |
W |
Hiroshima Nagasaki |
Karl Karjalainen |
KO (Punch) |
DC 138: Karjalainen v Nagasak...
|
2024-03-10 |
1 |
00:32 |
D |
Michele Rene Gaspard |
Gopnik Skwat |
Majority Draw |
UCF 7: Skwat v Gaspard
|
2024-03-09 |
3 |
05:00 |
L |
AJ Brown |
Komedor DKasada |
Decision (Unanimous) |
SMASH: Sitsongrit vs Kentas 2
|
2024-03-09 |
3 |
05:00 |
W |
Elwyn Donal |
Samson Dandrakulo |
KO (Punch) |
NYF 57: Donal vs Dandrakulo
|
2024-03-09 |
1 |
00:30 |
L |
Santino Oliviera |
Lucky Lemon |
Decision (Unanimous) |
HRL67
|
2024-03-09 |
5 |
05:00 |
W |
Richard Hall |
Ewgenju Scorfna |
Decision (Unanimous) |
HRL68
|
2024-03-09 |
3 |
05:00 |
W |
Jayden Marsh |
Mario Isaksson |
KO (Punch) |
MILF 28
|
2024-03-09 |
1 |
00:28 |
L |
Roman Vitali |
Arturo Lowery |
Decision (Unanimous) |
MILF 26
|
2024-03-06 |
3 |
05:00 |
L |
Beau Abner |
Antti Railio |
KO (Punch) |
SMASH: Dankovic vs Drago
|
2024-03-03 |
1 |
02:14 |
L |
Jaylen Stout |
Malcolm Young |
KO (Punch) |
MILF 24
|
2024-03-03 |
1 |
02:35 |
W |
Adonis Ford |
KK Snow |
Submission (Guillotine) |
MILF 25
|
2024-03-03 |
1 |
00:18 |
L |
Declan McCoy |
Lawson Serrano |
Submission (Strikes) |
MILF 23
|
2024-03-02 |
2 |
04:28 |
L |
Riku Momomoto |
Anton Krylov |
Decision (Unanimous) |
HRL65
|
2024-03-02 |
5 |
05:00 |
W |
Santino Oliviera |
Paul Nichols |
Submission (Triangle Armbar) |
HRL65
|
2024-03-02 |
1 |
01:55 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Ivan Sidorov |
Submission (Armbar) |
HRL66
|
2024-03-02 |
2 |
02:41 |
L |
Ivan Sidorov |
Gillechriosd McCoy |
Submission (Armbar) |
HRL66
|
2024-03-02 |
2 |
02:41 |
L |
Yevgeny Ignatov |
Haitian Ginger |
TKO (Strikes) |
SYN 1059 Diggs vs Khan
|
2024-03-01 |
2 |
04:10 |
W |
Santiago Santos |
Marcel Thibodeaux |
TKO (Strikes) |
STRIKE! - mma 2
|
2024-02-25 |
1 |
04:56 |
L |
Charles E Boles |
Broady Hallows |
Decision (Unanimous) |
STRIKE! - mma 2
|
2024-02-25 |
3 |
05:00 |
W |
Jayden Marsh |
Tug Violet |
KO (Punches) |
MILF 21
|
2024-02-25 |
1 |
01:30 |
L |
John Henry Holliday |
Average Tycoon Player |
TKO (Strikes) |
DC 134: Harris v Babcock
|
2024-02-25 |
1 |
03:24 |
W |
Hiroshima Nagasaki |
Third Wife |
KO (Punch) |
DC 135: Wife v Nagasaki
|
2024-02-25 |
1 |
03:18 |
W |
Bento Barboza |
Barron White |
TKO (Strikes) |
SMASH: Jones vs Boma
|
2024-02-24 |
1 |
00:24 |
L |
Gillechriosd McCoy |
Vladamir Fedetenko |
TKO (Strikes) |
HRL63
|
2024-02-24 |
1 |
01:43 |
L |
Richard Hall |
Turner Meeks |
Submission (Strikes) |
HRL63
|
2024-02-24 |
2 |
01:40 |
D |
Colby Taylor |
Lyman Hicks |
Draw |
HRL64
|
2024-02-24 |
5 |
05:00 |
W |
Jean Luc Gaspard |
Lom Ali Maskadov |
Submission (Armbar) |
MMAH 112
|
2024-02-24 |
1 |
04:56 |
L |
Lane Hedley |
Kobra Jay |
KO (Punch) |
RSE 52: Freezing Moon
|
2024-02-21 |
1 |
04:24 |
L |
Roman Vitali |
Jukka Raikkonen |
Decision (Unanimous) |
MILF 18
|
2024-02-21 |
3 |
05:00 |
L |
Jaylen Stout |
Dragon Kingdad |
KO (Punch) |
MILF 16
|
2024-02-18 |
1 |
01:12 |
L |
Adonis Ford |
Drederick Haytum |
TKO (Strikes) |
MILF 17
|
2024-02-18 |
1 |
04:47 |
W |
AJ Brown |
Santino Cabal |
Decision (Unanimous) |
SMASH: Gustafsson vs Drago
|
2024-02-17 |
3 |
05:00 |
L |
Dakota Reis |
Nagatsuki Hideki |
KO (Punch) |
RSE 50: Emperor
|
2024-02-17 |
2 |
00:34 |
W |
Riku Momomoto |
Jasper Leeuwenhoek |
TKO (Strikes) |
HRL61
|
2024-02-17 |
3 |
02:41 |
L |
Ji Soo Shin |
River Waters |
Submission (Armbar) |
HRL61
|
2024-02-17 |
1 |
00:31 |
L |
Gillechriosd McCoy |
Alexis Machine |
TKO (Strikes) |
HRL62
|
2024-02-17 |
3 |
00:39 |
W |
Vien Yosuke |
Caiden Banks |
Decision (Unanimous) |
HRL62
|
2024-02-17 |
3 |
05:00 |
W |
Santino Oliviera |
Loki Rehn |
Submission (Triangle Choke) |
HRL62
|
2024-02-17 |
1 |
01:57 |
W |
Tolgot Tochukwu |
Pekka Perkalla |
Decision (Unanimous) |
MMAH 111
|
2024-02-17 |
5 |
05:00 |
W |
Declan McCoy |
Jimar Kinkead |
TKO (Strikes) |
MILF 15
|
2024-02-17 |
1 |
00:52 |
W |
Yevgeny Ignatov |
Juanito Escobar |
Decision (Unanimous) |
SYN 1055 Cruz vs Farman
|
2024-02-11 |
3 |
05:00 |
W |
Amadi Yousuf |
Dimebag Abbot |
Decision (Unanimous) |
UCF 3: Peterson v Spartan
|
2024-02-11 |
3 |
05:00 |
W |
Jayden Marsh |
Orville Dudpops |
TKO (Strikes) |
MILF 12
|
2024-02-11 |
2 |
03:23 |
W |
Hiroshima Nagasaki |
Ki Ruyjini |
KO (Punch) |
DC 131:Pisswater v Azarola
|
2024-02-11 |
1 |
03:44 |
W |
Elwyn Donal |
Niall Ferguson |
KO (Punch) |
NYF 53: Donal vs Ferguson II
|
2024-02-10 |
2 |
01:33 |
L |
Santino Oliviera |
Lucky Lemon |
Decision (Unanimous) |
HRL59
|
2024-02-10 |
3 |
05:00 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Nicholas McDonald |
Submission (RNC) |
HRL59
|
2024-02-10 |
1 |
04:58 |
W |
Colby Taylor |
Caleb Jones |
Submission (Guillotine) |
HRL60
|
2024-02-10 |
5 |
02:55 |
L |
Roman Vitali |
Jardani Jovonovich |
Submission (Triangle) |
MILF 11
|
2024-02-10 |
1 |
01:42 |
W |
Jaylen Stout |
Maciej Galecki |
Submission (Guillotine) |
MILF 8
|
2024-02-04 |
1 |
02:48 |
L |
Adonis Ford |
Remy Leeuwenhoek |
KO (Punch) |
MILF 9
|
2024-02-04 |
1 |
00:50 |
L |
Ivan Sidorov |
Hog Molly |
KO (Punch) |
HRL57
|
2024-02-03 |
1 |
01:50 |
W |
Santino Oliviera |
Eddie Roth |
Submission (Armbar) |
HRL57
|
2024-02-03 |
1 |
01:58 |
W |
Ji Soo Shin |
Derrick Ryker |
Decision (Unanimous) |
HRL57
|
2024-02-03 |
3 |
05:00 |
L |
Brodie Woods |
Mawunyo Kato |
Submission (Guillotine) |
HRL58
|
2024-02-03 |
1 |
02:32 |
W |
Kashton Pearce |
Harry Kupote |
TKO (Strikes) |
MMAH 109
|
2024-02-03 |
1 |
00:49 |
L |
Declan McCoy |
Scott Potter |
TKO (Strikes) |
MILF 7
|
2024-02-03 |
2 |
00:05 |
W |
Bento Barboza |
Bartolomeu Ganz |
TKO (Strikes) |
SMASH: Romero vs Jones
|
2024-01-28 |
2 |
04:39 |
W |
Dakota Reis |
Edward Sleon |
Submission (Guillotine) |
RSE 43: Out Of The Abyss
|
2024-01-27 |
1 |
01:49 |
L |
Yaroslav Rurik |
Otto McBean |
Submission (Triangle Choke) |
CFC 635
|
2024-01-27 |
1 |
03:55 |
W |
AJ Brown |
Bartholomew Bainbridge |
Decision (Unanimous) |
SMASH: Frewin vs Abner
|
2024-01-27 |
3 |
05:00 |
W |
Beau Abner |
Butch Frewin |
KO (Punch) |
SMASH: Frewin vs Abner
|
2024-01-27 |
1 |
04:55 |
L |
Gillechriosd McCoy |
Ryder Young |
TKO (Strikes) |
HRL55
|
2024-01-27 |
1 |
00:32 |
W |
Riku Momomoto |
Phillip Personal Space |
TKO (Strikes) |
HRL55
|
2024-01-27 |
1 |
01:32 |
L |
Colby Taylor |
Small Dayton |
Decision (Unanimous) |
HRL56
|
2024-01-27 |
5 |
05:00 |
W |
Richard Hall |
Nicholas McDonald |
Submission (Armbar) |
HRL56
|
2024-01-27 |
1 |
01:59 |
L |
Michele Rene Gaspard |
Mick Taylor |
Decision (Unanimous) |
UCF 1: Gaspard v Taylor
|
2024-01-27 |
3 |
05:00 |
L |
Jayden Marsh |
Erik Bjornsson |
TKO (Strikes) |
MILF 5
|
2024-01-27 |
1 |
04:09 |
W |
Roman Vitali |
Justin Russell |
TKO (Strikes) |
MILF 4
|
2024-01-24 |
1 |
04:59 |
W |
John Henry Holliday |
Keaton Vega |
KO (Punch) |
DC 124: Sitsongrit v Ellacuri...
|
2024-01-21 |
2 |
01:17 |
L |
Hiroshima Nagasaki |
Erasmo Vale Queiroz |
TKO (Strikes) |
DC 125: Queiroz v Nagasaki
|
2024-01-21 |
3 |
04:59 |
L |
Jaylen Stout |
Freaky Trevor |
Decision (Unanimous) |
MILF 2
|
2024-01-21 |
3 |
05:00 |
L |
Adonis Ford |
Ernest Durham |
TKO (Strikes) |
MILF 3
|
2024-01-21 |
2 |
02:53 |
L |
Ben Crispian |
Ivor Ivanovic |
Decision (Unanimous) |
CFC 633
|
2024-01-20 |
5 |
05:00 |
L |
Joon Sang Hun |
Julian Bashir |
TKO (Strikes) |
CFC 633
|
2024-01-20 |
1 |
04:53 |
L |
Richard Hall |
Hog Molly |
KO (Punch) |
HRL53
|
2024-01-20 |
2 |
01:31 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Lucky Lemon |
TKO (Strikes) |
HRL54
|
2024-01-20 |
1 |
02:19 |
W |
Colby Taylor |
Marco Natta |
Submission (Guillotine) |
HRL54
|
2024-01-20 |
4 |
03:58 |
W |
Santino Oliviera |
Colt Wagner |
Submission (Armbar) |
HRL54
|
2024-01-20 |
1 |
00:25 |
W |
Declan McCoy |
Akimbo Slice |
KO (Punch) |
MILF 1
|
2024-01-20 |
3 |
00:10 |
W |
Caleb Jones |
Justin McGreegan |
TKO (Strikes) |
MMAH 107
|
2024-01-17 |
1 |
01:14 |
L |
Panagiotis Nikolau |
Ghost Chai |
KO (Head Kick) |
CFC 631
|
2024-01-13 |
2 |
01:21 |
L |
Biabas Kitjakarn |
Bruce White Jr |
Decision (Unanimous) |
SMASH: Romero vs Canizares
|
2024-01-13 |
3 |
05:00 |
L |
Yevgeny Ignatov |
Joe Exotic |
KO (Punch) |
SYN 1048 Danger vs Choke III
|
2024-01-13 |
2 |
02:57 |
L |
Ivan Sidorov |
Alexis Machine |
TKO (Cut) |
HRL51
|
2024-01-13 |
1 |
01:59 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Joe Diddy |
TKO (Strikes) |
HRL51
|
2024-01-13 |
1 |
02:14 |
W |
Colton Mccann |
Brodie Woods |
Decision (Unanimous) |
HRL51
|
2024-01-13 |
3 |
05:00 |
L |
Brodie Woods |
Colton Mccann |
Decision (Unanimous) |
HRL51
|
2024-01-13 |
3 |
05:00 |
W |
Vien Yosuke |
Caiden Banks |
Decision (Unanimous) |
HRL51
|
2024-01-13 |
3 |
05:00 |
L |
Riku Momomoto |
Anton Krylov |
Submission (Arm Triangle) |
HRL52
|
2024-01-13 |
1 |
00:37 |
W |
Richard Hall |
Haruki Muramaki |
Submission (RNC) |
HRL52
|
2024-01-13 |
1 |
02:58 |
W |
Colby Taylor |
Kadyn Mercer |
TKO (Punches) |
HRL52
|
2024-01-13 |
2 |
01:42 |
W |
Lane Hedley |
Ripp Colton |
Decision (Unanimous) |
HRL52
|
2024-01-13 |
3 |
05:00 |
W |
Rick Phoenix |
Mawunyo Kato |
Submission (Kneebar) |
HRL52
|
2024-01-13 |
1 |
00:57 |
W |
Jaylen Stout |
Pedro Key |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2024-01-11 |
1 |
00:26 |
W |
Adonis Ford |
King Turner |
Submission (Triangle Choke) |
Quick Fight Championship
|
2024-01-11 |
1 |
00:21 |
W |
Jayden Marsh |
Harold Hensley |
KO (Strikes) |
Quick Fight Championship
|
2024-01-11 |
1 |
00:18 |
W |
Roman Vitali |
Yosef Duran |
TKO (Strikes) |
Quick Fight Championship
|
2024-01-10 |
1 |
00:45 |
W |
Declan McCoy |
Colby Sparks |
TKO (Punches) |
Quick Fight Championship
|
2024-01-10 |
1 |
01:56 |
W |
Malika Kilani |
Agustin Jimenez |
Submission (Guillotine) |
Quick Fight Championship
|
2024-01-10 |
1 |
00:33 |
W |
Tolgot Tochukwu |
WP Inman |
Submission (Triangle Choke) |
MMAH 105
|
2024-01-07 |
1 |
04:51 |
W |
Jaylen Stout |
Justice Stevens |
Submission (Triangle) |
Quick Fight Championship
|
2024-01-07 |
1 |
00:26 |
W |
Adonis Ford |
Alijah Novak |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2024-01-07 |
1 |
00:26 |
W |
Declan McCoy |
Colby Sparks |
KO (Strikes) |
Quick Fight Championship
|
2024-01-07 |
1 |
00:24 |
W |
Roman Vitali |
Yosef Duran |
TKO (Strikes) |
Quick Fight Championship
|
2024-01-07 |
1 |
01:58 |
W |
Richard Hall |
Haruki Muramaki |
Submission (Armbar) |
HRL49
|
2024-01-06 |
2 |
01:56 |
W |
Colby Taylor |
Stan Man |
Submission (Guillotine) |
HRL50
|
2024-01-06 |
1 |
01:35 |
W |
Ivan Sidorov |
Stanley Wagon |
TKO (Strikes) |
HRL50
|
2024-01-06 |
1 |
01:57 |
W |
Domingo Cortez |
Nathanial Schneider |
Submission (Guillotine) |
Quick Fight Championship
|
2024-01-06 |
1 |
00:21 |
W |
Kevin Spears |
Gael Koch |
KO (Strikes) |
Quick Fight Championship
|
2024-01-05 |
1 |
00:26 |
W |
Declan McCoy |
Ray Lamb |
TKO (Punches) |
Quick Fight Championship
|
2024-01-05 |
1 |
01:27 |
W |
Jayden Marsh |
Reginald Summers |
KO (Punches) |
Quick Fight Championship
|
2024-01-05 |
1 |
01:59 |
W |
Jaylen Stout |
Peyton Dougherty |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2024-01-04 |
1 |
00:43 |
W |
Quinton Rowe |
Quentin Lawrence |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2024-01-04 |
1 |
00:26 |
W |
Adonis Ford |
Gauge Cohen |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2024-01-04 |
1 |
00:33 |
L |
Jean Luc Gaspard |
Li Gong |
Decision (Unanimous) |
MMAH 103
|
2023-12-31 |
3 |
05:00 |
W |
Beau Abner |
Yngve Laake |
TKO (Strikes) |
SUF 16: New Years Revolution
|
2023-12-31 |
4 |
00:30 |
L |
Elwyn Donal |
Jack Crusher |
Submission (Kimura) |
NYF 47: Simons vs Makoba II
|
2023-12-30 |
3 |
02:48 |
W |
Richard Hall |
Frankie Venegas |
Decision (Unanimous) |
HRL47
|
2023-12-30 |
3 |
05:00 |
W |
Colby Taylor |
Marco Natta |
Decision (Unanimous) |
HRL48
|
2023-12-30 |
5 |
05:00 |
L |
Gillechriosd McCoy |
Noel Diaz |
KO (Punch) |
HRL48
|
2023-12-30 |
1 |
00:59 |
W |
Lamar Gordon |
Paul Hunter |
TKO (Cut) |
CFC 627
|
2023-12-25 |
2 |
01:54 |
W |
Santino Oliviera |
Daroshev Faroshev |
Submission (Triangle) |
CDM Round 13
|
2023-12-25 |
1 |
00:53 |
L |
Biabas Kitjakarn |
Ibrahim Cuntmara |
Decision (Unanimous) |
SMASH: Sitsongrit vs Hatfield
|
2023-12-24 |
5 |
05:00 |
W |
Hiroshima Nagasaki |
Karl Karjalainen |
TKO (Cut) |
DC 118 Christmas Eve II
|
2023-12-24 |
2 |
01:07 |
W |
Yaroslav Rurik |
Hasbulla Magomedov |
KO (Head Kick) |
HFC 79:Caceres vs Graham
|
2023-12-23 |
2 |
00:44 |
W |
Yevgeny Ignatov |
Jack Adlehyde |
KO (Punch) |
SYN 1043 Diggs vs Exotic
|
2023-12-23 |
1 |
02:06 |
W |
Ivan Sidorov |
Alfred Romero |
KO (Strikes) |
HRL46
|
2023-12-23 |
1 |
00:47 |
W |
Lane Hedley |
Summit Two |
Submission (Guillotine) |
HRL46
|
2023-12-23 |
1 |
00:27 |
L |
Summit Two |
Lane Hedley |
Submission (Guillotine) |
HRL46
|
2023-12-23 |
1 |
00:27 |
L |
Riku Momomoto |
Alexis Machine |
TKO (Cut) |
HRL46
|
2023-12-23 |
2 |
02:53 |
W |
Charles E Boles |
Derrick Ryker |
TKO (Strikes) |
HRL46
|
2023-12-23 |
1 |
02:19 |
L |
Richard Hall |
Small Dayton |
Submission (Americana) |
HRL46
|
2023-12-23 |
4 |
01:51 |
W |
Bento Barboza |
Zahbit Lovanov |
TKO (Strikes) |
DMMA 274 Okungwu vs Temidare
|
2023-12-23 |
2 |
04:35 |
W |
Santino Oliviera |
Mauricio Nunes |
Submission (Armbar) |
CDM Round 12
|
2023-12-23 |
1 |
04:55 |
W |
Santino Oliviera |
Sean Faolin |
Submission (Triangle Choke) |
CDM Round 11
|
2023-12-21 |
1 |
01:31 |
L |
Santino Oliviera |
Mateusz Kieliszkowski |
TKO (Cut) |
CDM Round 10
|
2023-12-19 |
3 |
04:56 |
W |
AJ Brown |
Donner Keil |
Decision (Unanimous) |
SMASH: Dankovic vs Barrels
|
2023-12-17 |
3 |
05:00 |
W |
Joon Sang Hun |
Otto McBean |
Decision (Unanimous) |
APEX 15
|
2023-12-17 |
3 |
05:00 |
L |
Santino Oliviera |
Paul Nichols |
KO (Punches) |
CDM Round 9
|
2023-12-17 |
1 |
01:50 |
W |
Tolgot Tochukwu |
Pekka Perkalla |
Submission (Triangle Armbar) |
MMAH 99
|
2023-12-16 |
3 |
04:55 |
L |
Amadi Yousuf |
Muthafucka Jones |
Decision (Unanimous) |
MMAH 99
|
2023-12-16 |
3 |
05:00 |
W |
Lane Hedley |
Rick Phoenix |
Decision (Unanimous) |
SYN 1041 Balin vs Sergey
|
2023-12-16 |
3 |
05:00 |
L |
Rick Phoenix |
Lane Hedley |
Decision (Unanimous) |
SYN 1041 Balin vs Sergey
|
2023-12-16 |
3 |
05:00 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Vinny Dias |
Decision (Unanimous) |
HRL43
|
2023-12-16 |
3 |
05:00 |
W |
Colby Taylor |
Theodore Bundy |
Submission (Triangle) |
HRL43
|
2023-12-16 |
1 |
02:59 |
W |
Richard Hall |
Rantang Gustus |
Submission (Kimura) |
HRL44
|
2023-12-16 |
1 |
02:41 |
L |
Ivan Sidorov |
Anton Krylov |
Submission (Guillotine) |
HRL44
|
2023-12-16 |
1 |
04:27 |
W |
Santino Oliviera |
Tarquin Doomwood |
Submission (Triangle) |
CDM Round 8
|
2023-12-15 |
1 |
01:44 |
L |
Kashton Pearce |
Harbin Casbon |
Submission (Strikes) |
MMAH 98
|
2023-12-13 |
1 |
00:10 |
W |
Santino Oliviera |
Bernardo Cabral |
Submission (Triangle Armbar) |
CMD Round 7
|
2023-12-13 |
1 |
00:59 |
W |
Santino Oliviera |
Anwar Hussin |
Submission (Triangle) |
CDM Round 6
|
2023-12-11 |
3 |
01:23 |
W |
Ivan Sidorov |
Michiel Kortenhorst |
TKO (Cut) |
HRL42
|
2023-12-10 |
1 |
02:47 |
W |
Rick Phoenix |
Kendrick Sosa |
Decision (Unanimous) |
HRL42
|
2023-12-10 |
3 |
05:00 |
L |
Jacinto Cruz |
Kylan Cedillo |
Decision (Unanimous) |
HFC 77:Von Wild vs Yamasaki
|
2023-12-09 |
3 |
05:00 |
L |
Yaroslav Rurik |
Arturo Hernandez |
TKO (Strikes) |
HFC 77:Von Wild vs Yamasaki
|
2023-12-09 |
1 |
01:55 |
W |
Beau Abner |
Lost Bet |
KO (Punch) |
SUF 14: IsMore vs Laake
|
2023-12-09 |
2 |
01:59 |
W |
Colby Taylor |
Viggo Andolini |
Submission (Triangle) |
HRL41
|
2023-12-09 |
1 |
04:53 |
W |
Rogelio Nunez |
Summit Two |
Decision (Unanimous) |
HRL41
|
2023-12-09 |
3 |
05:00 |
L |
Summit Two |
Rogelio Nunez |
Decision (Unanimous) |
HRL41
|
2023-12-09 |
3 |
05:00 |
L |
Charles E Boles |
Dwalin Broadaxe |
Submission (Armbar) |
OFK 357 - Garrincha Vs Wulf
|
2023-12-09 |
1 |
01:33 |
L |
Michele Rene Gaspard |
John Joe Smith |
Decision (Unanimous) |
TL Fight Night 32
|
2023-12-09 |
5 |
05:00 |
W |
Yevgeny Ignatov |
Atakan Akkaynak |
TKO (Strikes) |
SYN 1039 Kamara vs McCarthy
|
2023-12-09 |
1 |
00:31 |
W |
Santino Oliviera |
Jersey Turnpike |
Submission (Armbar) |
CDM Round 5
|
2023-12-09 |
1 |
01:58 |
W |
Caleb Jones |
Bing Chilling |
KO (Punches) |
MMAH 95
|
2023-12-08 |
2 |
01:38 |
W |
Brody Ellis |
Tommy Hitman |
Decision (Majority) |
Quick Fight Championship
|
2023-12-07 |
3 |
05:00 |
W |
Santino Oliviera |
Stanley Reynolds |
Submission (Armbar) |
CDM Round 4
|
2023-12-07 |
2 |
00:53 |
L |
Summit One |
Summit Two |
Decision (Unanimous) |
CDM Round 4
|
2023-12-07 |
1 |
03:00 |
W |
Summit Two |
Summit One |
Decision (Unanimous) |
CDM Round 4
|
2023-12-07 |
1 |
03:00 |
D |
Hudson Graves |
Kendrick Sosa |
Draw |
Quick Fight Championship
|
2023-12-06 |
3 |
05:00 |
L |
Colton Mccann |
Tyler Richardson |
Submission (Arm Triangle) |
Quick Fight Championship
|
2023-12-06 |
1 |
01:27 |
L |
Ji Soo Shin |
Bode Billingsley |
Submission (Americana) |
Quick Fight Championship
|
2023-12-06 |
1 |
00:41 |
L |
Brodie Woods |
Lysander Birdwhistle |
Submission (Kneebar) |
Quick Fight Championship
|
2023-12-06 |
2 |
01:45 |
W |
Katashi Takehiko |
Jacob Song |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2023-12-06 |
3 |
05:00 |
L |
Santino Oliviera |
Gordon Hunter |
Decision (Unanimous) |
CMD Round 3
|
2023-12-05 |
3 |
05:00 |
W |
Hiroshima Nagasaki |
Akira Maeda |
KO (Punch) |
DC 111: Farman v Dux
|
2023-12-03 |
2 |
02:12 |
L |
Richard Hall |
Small Dayton |
Submission (Americana) |
HRL40
|
2023-12-03 |
1 |
03:25 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Rantang Gustus |
TKO (Strikes) |
HRL40
|
2023-12-03 |
1 |
00:54 |
W |
Yair Espinoza |
Ayden Gaines |
Decision (Unanimous) |
HRL40
|
2023-12-03 |
3 |
03:00 |
L |
Santino Oliviera |
Mr Torso |
KO (Punch) |
CDM Round 2
|
2023-12-03 |
1 |
01:23 |
W |
Vien Yosuke |
Derrick Ryker |
Decision (Unanimous) |
HRL39
|
2023-12-02 |
3 |
05:00 |
W |
Jean Luc Gaspard |
Mateo Sierrra |
TKO (Strikes) |
MMAH 94
|
2023-12-01 |
2 |
02:25 |
W |
Santino Oliviera |
Jokubas Antukis |
Submission (Triangle) |
CDM Round 1
|
2023-12-01 |
1 |
00:33 |
W |
Oliver Giles |
Kendrick Sosa |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2023-12-01 |
3 |
05:00 |
W |
Lamar Gordon |
Paul Hunter |
TKO (Cut) |
HFC 111: Hunter vs Gordon
|
2023-11-29 |
2 |
03:05 |
W |
Joon Sang Hun |
Lochlain OBrien |
KO (Punch) |
APEX 13
|
2023-11-26 |
1 |
00:31 |
W |
Ben Crispian |
Charles Mesquita |
Decision (Unanimous) |
APEX 13
|
2023-11-26 |
5 |
05:00 |
W |
Tolgot Tochukwu |
Arjun Bhate |
Submission (RNC) |
MMAH 93
|
2023-11-26 |
3 |
03:34 |
W |
AJ Brown |
Abdullah Zaire |
KO (Punch) |
SMASH: Dankovich vs Bonaparte
|
2023-11-26 |
2 |
01:48 |
W |
Yevgeny Ignatov |
Samuel Sycek |
Submission (Armbar) |
SYN 1036 Danger vs McGuire
|
2023-11-26 |
1 |
01:57 |
L |
Riku Momomoto |
Ivan Sidorov |
TKO (Strikes) |
HRL38
|
2023-11-26 |
5 |
01:29 |
W |
Ivan Sidorov |
Riku Momomoto |
TKO (Strikes) |
HRL38
|
2023-11-26 |
5 |
01:29 |
W |
Ronaldo Reyes |
Krzysztof Zakrzewski |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-11-26 |
1 |
00:22 |
W |
Santino Oliviera |
Deandre Willams |
Submission (Guillotine) |
Quick Fight Championship
|
2023-11-26 |
1 |
01:44 |
L |
Draco Leonidas |
Finlay Standifer |
Decision (Unanimous) |
HFC 75:Standifer vs Leonidas
|
2023-11-25 |
5 |
05:00 |
L |
Biabas Kitjakarn |
Lars Kay |
Decision (Unanimous) |
SMASH: Sitsongrit vs Kentas
|
2023-11-25 |
3 |
05:00 |
L |
Colby Taylor |
Micah Murray |
Decision (Unanimous) |
HRL37
|
2023-11-25 |
3 |
05:00 |
W |
Micah Murray |
Colby Taylor |
Decision (Unanimous) |
HRL37
|
2023-11-25 |
3 |
05:00 |
L |
Miguel Avila |
Mateusz Kieliszkowski |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2023-11-22 |
3 |
05:00 |
W |
Karter Esparza |
Jicheng Ruan |
Submission (Guillotine) |
Quick Fight Championship
|
2023-11-22 |
1 |
01:24 |
W |
Jacinto Cruz |
Tiago Tomate |
Submission (Triangle) |
HFC Fight Night 14
|
2023-11-21 |
2 |
02:21 |
L |
Bento Barboza |
Roman Zhdanov |
KO (Punch) |
DMMA 263 Doomsday vs Don
|
2023-11-19 |
2 |
01:58 |
W |
Ivan Sidorov |
Anton Krylov |
KO (Strikes) |
HRL36
|
2023-11-19 |
1 |
01:52 |
W |
Riku Momomoto |
Stanley Wagon |
KO (Strikes) |
HRL36
|
2023-11-19 |
1 |
00:26 |
L |
Robbie Auston |
Lieutenant Nog |
KO (Punch) |
HFC 74:John vs Marek
|
2023-11-18 |
1 |
03:08 |
W |
Colby Taylor |
Marco Natta |
Submission (Triangle Choke) |
HRL35
|
2023-11-18 |
3 |
00:48 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Darstknasset Oystenteller |
Submission (Kimura) |
HRL35
|
2023-11-18 |
3 |
02:48 |
W |
Richard Hall |
Kadyn Mercer |
Submission (RNC) |
HRL35
|
2023-11-18 |
1 |
01:57 |
L |
Micah Murray |
Lyman Hicks |
KO (Knee) |
HRL35
|
2023-11-18 |
2 |
01:24 |
W |
Kristo Kivi |
Marco Natta |
KO (Punch) |
SYN 1033 Obama vs Washington
|
2023-11-15 |
1 |
02:57 |
W |
Kristo Kivi |
Ripp Colton |
TKO (Strikes) |
SYN 1032
|
2023-11-12 |
1 |
00:31 |
W |
Richard Hall |
Small Dayton |
Submission (Armbar) |
HRL34
|
2023-11-12 |
1 |
02:50 |
W |
Hiroshima Nagasaki |
Mark Antony |
TKO (Strikes) |
DC 106:Singleton v Queiroz
|
2023-11-12 |
2 |
02:26 |
W |
Biabas Kitjakarn |
Maximus Furioto |
Decision (Unanimous) |
SMASH: Barkley vs Kowalkiewic...
|
2023-11-11 |
3 |
05:00 |
W |
Lamar Gordon |
Rasmus Karhu |
KO (Punch) |
HFC 108: Hernandez vs Cedillo
|
2023-11-11 |
1 |
02:26 |
W |
Michele Rene Gaspard |
John Joe Smith |
Submission (Armbar) |
TL Fight Night 29
|
2023-11-11 |
1 |
02:57 |
W |
Ben Crispian |
White Goodman |
TKO (Kick and Punches) |
APEX 9
|
2023-11-05 |
2 |
01:32 |
W |
Santiago Santos |
Claudio Castagnoli |
KO (Punch) |
APEX 9
|
2023-11-05 |
1 |
00:43 |
W |
Kristo Kivi |
Horacio Sadaval |
Decision (Unanimous) |
SMASH: Dankovic vs Frewin
|
2023-11-05 |
3 |
05:00 |
W |
Colby Taylor |
Marco Natta |
Decision (Unanimous) |
HRL32
|
2023-11-05 |
5 |
05:00 |
W |
Richard Hall |
Micah Murray |
Decision (Unanimous) |
HRL32
|
2023-11-05 |
5 |
05:00 |
L |
Micah Murray |
Richard Hall |
Decision (Unanimous) |
HRL32
|
2023-11-05 |
5 |
05:00 |
W |
Yaroslav Rurik |
Worf Mogh |
Decision (Unanimous) |
HFC 72:Taranin vs Leonidas
|
2023-11-04 |
3 |
05:00 |
W |
Draco Leonidas |
Maksim Taranin |
KO (Punch) |
HFC 72:Taranin vs Leonidas
|
2023-11-04 |
2 |
02:17 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Lucky Lemon |
KO (Punch) |
HRL31
|
2023-11-04 |
1 |
00:30 |
L |
Riku Momomoto |
Anton Krylov |
Submission (Kimura) |
HRL31
|
2023-11-04 |
1 |
03:20 |
W |
Tolgot Tochukwu |
Ele Meno |
Submission (Triangle) |
HFC 106: Ivanovic vs Jack
|
2023-11-04 |
1 |
00:53 |
L |
Yevgeny Ignatov |
Alexander Kuznetsov |
Decision (Unanimous) |
SYN 1029 Return of Tarver
|
2023-11-03 |
3 |
05:00 |
L |
Biabas Kitjakarn |
Philip Marcus |
Decision (Unanimous) |
SMASH: Bispen vs Thai
|
2023-10-29 |
3 |
05:00 |
L |
Colby Taylor |
Micah Murray |
Decision (Unanimous) |
HRL30 Taylor vs Murray
|
2023-10-29 |
3 |
05:00 |
W |
Micah Murray |
Colby Taylor |
Decision (Unanimous) |
HRL30 Taylor vs Murray
|
2023-10-29 |
3 |
05:00 |
W |
Ivan Sidorov |
Franco Fajardo |
TKO (Cut) |
HRL30 Taylor vs Murray
|
2023-10-29 |
2 |
03:20 |
W |
Elwyn Donal |
Euan Daxton |
KO (Punches) |
NYF 40: Donal vs Daxton 2
|
2023-10-28 |
1 |
01:41 |
W |
Richard Hall |
Dean Stomp |
Submission (Armbar) |
HRL29 Jackson vs Glover
|
2023-10-28 |
1 |
01:51 |
W |
Joon Sang Hun |
Panfilo Acerbi |
Decision (Unanimous) |
APEX 7
|
2023-10-22 |
3 |
05:00 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Rantang Gustus |
Decision (Unanimous) |
HRL28 Molly vs Motosserra
|
2023-10-22 |
3 |
05:00 |
L |
Jacinto Cruz |
Chris John |
Decision (Unanimous) |
HFC 70
|
2023-10-21 |
5 |
05:00 |
W |
Colby Taylor |
Lyman Hicks |
Submission (Guillotine) |
HRL27 Petric vs Thibodeaux
|
2023-10-21 |
3 |
03:25 |
L |
Micah Murray |
Richard Hall |
Submission (Triangle) |
HRL26 Murray vs Hall
|
2023-10-16 |
3 |
03:54 |
W |
Richard Hall |
Micah Murray |
Submission (Triangle) |
HRL26 Murray vs Hall
|
2023-10-16 |
3 |
03:54 |
L |
Akira Maeda |
Ki Ruyjini |
Decision (Unanimous) |
DC 99
|
2023-10-15 |
3 |
05:00 |
W |
Yaroslav Rurik |
Saul Tacarante |
Decision (Unanimous) |
HFC 69
|
2023-10-14 |
3 |
05:00 |
W |
Michele Rene Gaspard |
Lucas Van Den Broeck |
Submission (Guillotine) |
TL Fight Night 25
|
2023-10-14 |
1 |
00:26 |
W |
Riku Momomoto |
Ivan Sidorov |
TKO (Strikes) |
HRL25 Momomoto vs Sidorov
|
2023-10-14 |
1 |
01:40 |
L |
Ivan Sidorov |
Riku Momomoto |
TKO (Strikes) |
HRL25 Momomoto vs Sidorov
|
2023-10-14 |
1 |
01:40 |
W |
Yevgeny Ignatov |
Atakan Akkaynak |
KO (Strikes) |
SYN 1024 Todd vs Diggs
|
2023-10-13 |
1 |
00:53 |
W |
Tolgot Tochukwu |
Bedgars Trimms |
Submission (Armbar) |
Bounty Tournament Finale
|
2023-10-08 |
1 |
04:57 |
W |
Dakota Reis |
Toby Sexton |
KO (Punch) |
SYN 1023 Randleman vs Danger
|
2023-10-08 |
1 |
00:48 |
D |
Kristo Kivi |
Horacio Sadaval |
Draw |
SMASH: Hearn vs Wagner
|
2023-10-08 |
3 |
05:00 |
W |
Colby Taylor |
Marco Natta |
Decision (Unanimous) |
HRL24 Taylor vs Natta
|
2023-10-08 |
5 |
05:00 |
W |
Micah Murray |
Lyman Hicks |
Submission (Guillotine) |
HRL24 Taylor vs Natta
|
2023-10-08 |
1 |
01:36 |
W |
Riku Momomoto |
Michiel Kortenhorst |
TKO (Strikes) |
HRL23 Jackson vs Ayari
|
2023-10-07 |
2 |
01:36 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Joe Diddy |
KO (Punch) |
HRL23 Jackson vs Ayari
|
2023-10-07 |
1 |
03:32 |
L |
Yevgeny Ignatov |
Oke Swahn |
Decision (Unanimous) |
SYN 1022 Torhte vs Vinogradov
|
2023-10-01 |
3 |
05:00 |
L |
Rick Phoenix |
Lane Hedley |
Decision (Unanimous) |
SYN 1022 Torhte vs Vinogradov
|
2023-10-01 |
3 |
05:00 |
W |
Lane Hedley |
Rick Phoenix |
Decision (Unanimous) |
SYN 1022 Torhte vs Vinogradov
|
2023-10-01 |
3 |
05:00 |
L |
Zekariays Solomon |
Kwawi Mumba |
Submission (Armbar) |
DMMA 241 Cortez vs Thorn
|
2023-09-24 |
1 |
02:53 |
W |
Biabas Kitjakarn |
Maximus Furioto |
Decision (Unanimous) |
SMASH: Tryastsyn vs Dankovich
|
2023-09-24 |
3 |
05:00 |
W |
Akira Maeda |
Judas Priest |
Decision (Unanimous) |
DC 92: Makkonen v Cholo
|
2023-09-24 |
3 |
05:00 |
W |
Micah Murray |
Colby Taylor |
Decision (Unanimous) |
HRL20 Murray vs Taylor
|
2023-09-24 |
5 |
05:00 |
L |
Colby Taylor |
Micah Murray |
Decision (Unanimous) |
HRL20 Murray vs Taylor
|
2023-09-24 |
5 |
05:00 |
W |
Riku Momomoto |
Franco Fajardo |
Decision (Unanimous) |
HRL20 Murray vs Taylor
|
2023-09-24 |
5 |
05:00 |
W |
Draco Leonidas |
Katsu Yamasaki |
Decision (Unanimous) |
HFC 66:Yamasaki vs Leonidas
|
2023-09-23 |
3 |
05:00 |
W |
Ben Crispian |
Michel Santos |
TKO (Strikes) |
NYF 35: Crispian vs Santos
|
2023-09-23 |
1 |
04:56 |
W |
Elwyn Donal |
Vinicius Tonioli |
TKO (Strikes) |
NYF 34: Donal vs Tonioli
|
2023-09-16 |
1 |
00:50 |
W |
Santiago Santos |
Fotis Vassilakos |
TKO (Strikes) |
APEX 2
|
2023-09-16 |
1 |
03:58 |
L |
Hiroshima Nagasaki |
Ralph McGuire |
KO (Head Kick) |
SYN 1018 Torhte vs Short
|
2023-09-15 |
1 |
01:11 |
W |
Colby Taylor |
Marco Natta |
Decision (Unanimous) |
HFL17 Colby vs Natta
|
2023-09-15 |
5 |
05:00 |
W |
Robbie Auston |
Dmitry Osipov |
TKO (Strikes) |
HFC Fight Night 13
|
2023-09-13 |
2 |
00:25 |
W |
Riku Momomoto |
Jasper Leeuwenhoek |
TKO (Strikes) |
HRL16 Kovacevic vs Schultz
|
2023-09-10 |
2 |
01:09 |
L |
Michele Rene Gaspard |
John Joe Smith |
TKO (Strikes) |
TL Fight Night 20
|
2023-09-09 |
3 |
01:19 |
L |
Yaroslav Rurik |
Matt Seal |
Submission (Strikes) |
HFC 64:Hassan vs Mogh
|
2023-09-09 |
1 |
03:09 |
L |
Kristo Kivi |
Alexander Borgia |
TKO (Cut) |
SMASH: Hatfield vs Kentas
|
2023-09-09 |
1 |
04:30 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Micah Murray |
TKO (Strikes) |
SYN 1015 Todd vs Exotic IV
|
2023-09-07 |
1 |
01:22 |
L |
Micah Murray |
Gillechriosd McCoy |
TKO (Strikes) |
SYN 1015 Todd vs Exotic IV
|
2023-09-07 |
1 |
01:22 |
W |
Yevgeny Ignatov |
Samuel Sycek |
TKO (Strikes) |
SYN 1015 Todd vs Exotic IV
|
2023-09-07 |
2 |
00:54 |
W |
Colby Taylor |
Viggo Andolini |
Submission (Armbar) |
HFL14 Taylor vs Andolini
|
2023-09-02 |
1 |
02:53 |
W |
Jacinto Cruz |
Kamil Marek |
Decision (Unanimous) |
HFC 63: Hunter vs Inhanamoto
|
2023-09-02 |
3 |
05:00 |
W |
Micah Murray |
Mawunyo Kato |
TKO (Strikes) |
HFL13:Jang Jai vs Pappalardi
|
2023-09-01 |
1 |
03:30 |
L |
Hiroshima Nagasaki |
Boris Krylov |
TKO (Cut) |
SYN 1013 Finlayson vs Green
|
2023-08-28 |
3 |
03:22 |
L |
Yevgeny Ignatov |
Phillip Terrell |
Decision (Unanimous) |
WVT 149: Ryoto v Bloodaxe 2
|
2023-08-26 |
3 |
05:00 |
W |
Ben Crispian |
Greggory Silalahi |
TKO (Strikes) |
NYF 31,5: Crispian vs Silalah...
|
2023-08-26 |
1 |
00:31 |
W |
Micah Murray |
Small Dayton |
Decision (Unanimous) |
HRL11:Murray vs Dayton
|
2023-08-25 |
5 |
05:00 |
W |
Colby Taylor |
Jeremy King |
Submission (Triangle) |
HRL10:Glover vs Ayari
|
2023-08-20 |
1 |
02:57 |
W |
Micah Murray |
Caleb Jones |
Decision (Unanimous) |
HRL9: Kovacevic vs Mike
|
2023-08-18 |
3 |
05:00 |
L |
Pablo Gaspar |
Tomahawk Chai |
KO (Strikes) |
SMFL 21 - O Brien vs. Hunt 3
|
2023-08-12 |
1 |
00:59 |
W |
Kristo Kivi |
Free Waterfall Jr |
Decision (Majority) |
SMASH: Tosen vs Storm
|
2023-08-12 |
3 |
05:00 |
W |
Elwyn Donal |
Toti Rotiz |
KO (Punch) |
NYF 29: Donal vs Rotiz
|
2023-08-12 |
1 |
00:46 |
L |
Gillechriosd McCoy |
Alcide Almunecar |
TKO (Strikes) |
NYF 29: Donal vs Rotiz
|
2023-08-12 |
1 |
03:06 |
W |
Yevgeny Ignatov |
Seelow Heights |
Submission (Armbar) |
WVT 141: Takahashi v Siale
|
2023-08-11 |
1 |
04:57 |
W |
Micah Murray |
Small Richard |
TKO (Strikes) |
HLR7: Momomoto vs Fajardo
|
2023-08-11 |
2 |
01:35 |
W |
Robbie Auston |
Tyler James Sharples |
TKO (Strikes) |
MMAHKI 71
|
2023-08-09 |
2 |
01:57 |
L |
Keenwah Granes |
Charlie River |
Decision (Unanimous) |
SMASH: Thai vs Averyanov
|
2023-08-06 |
3 |
05:00 |
W |
Tolgot Tochukwu |
Osama Bin-Semen |
Submission (Armbar) |
Bounty Tournament 4
|
2023-08-06 |
1 |
00:18 |
L |
Joon Sang Hun |
Dylan Elkins |
Decision (Unanimous) |
WVT 139: Custer v Vanorden
|
2023-08-05 |
3 |
05:00 |
W |
Lamar Gordon |
Gatot Kaca |
KO (Punch) |
MMAHKI 69
|
2023-08-05 |
2 |
04:54 |
W |
Yaroslav Rurik |
Li Sheng Choo Oi |
KO (Punch) |
MMAHKI 69
|
2023-08-05 |
1 |
00:18 |
L |
Akira Maeda |
Jumanne Revocatus |
Submission (Strikes) |
DC 77 Mfer vs Maeda
|
2023-08-05 |
1 |
00:22 |
W |
Hiroshima Nagasaki |
Jørgen Thrane |
KO (Superman Punch) |
SYN 1008 Maluga vs Haggar
|
2023-08-04 |
2 |
00:20 |
W |
Biabas Kitjakarn |
Paulie Greene |
TKO (Strikes) |
SMASH:Kentas vs Mcgee
|
2023-07-30 |
3 |
03:44 |
W |
Draco Leonidas |
Heung Min Choi |
Decision (Unanimous) |
MMAHKI 67
|
2023-07-23 |
5 |
05:00 |
L |
Yevgeny Ignatov |
Stoner Steve |
KO (Punch) |
WVT 132: Hussein v Corassa
|
2023-07-21 |
2 |
04:14 |
L |
Keenwah Granes |
Michael Bostic |
Submission (Triangle Armbar) |
SMASH: Frewin vs Galilei
|
2023-07-16 |
2 |
03:59 |
W |
Jacinto Cruz |
Dionizy Kruczek |
Decision (Unanimous) |
MMAHKI 65
|
2023-07-16 |
3 |
05:00 |
W |
Tolgot Tochukwu |
Bedgars Trimms |
Submission (Armbar) |
Bounty Tournament 3
|
2023-07-16 |
1 |
00:44 |
L |
Gillechriosd McCoy |
Olivier Dujardin |
TKO (Strikes) |
NYF 26: McCoy vs Dujardin
|
2023-07-15 |
1 |
03:57 |
W |
Ben Crispian |
Chumani Adofo |
TKO (Strikes) |
NYF 26: McCoy vs Dujardin
|
2023-07-15 |
5 |
02:58 |
W |
Hiroshima Nagasaki |
Yorrick Bronson |
KO (Punches) |
SYN 1001 Randleman vs Dodgers
|
2023-07-10 |
2 |
01:13 |
W |
Kristo Kivi |
Juan David Franco |
Decision (Unanimous) |
SMASH:181
|
2023-07-08 |
3 |
05:00 |
W |
Joon Sang Hun |
Sean O Rally |
Decision (Unanimous) |
WVT 126: Thibodeaux v Mahogan...
|
2023-07-07 |
3 |
05:00 |
W |
Yaroslav Rurik |
Elidio Fana |
TKO (Strikes) |
MMAHKI 63
|
2023-07-05 |
1 |
02:27 |
W |
Colby Taylor |
Buzz Bullard |
Submission (Armbar) |
The Island Season 14, 135 lbs...
|
2023-07-05 |
2 |
01:59 |
W |
Colby Taylor |
Nicky Manu |
Submission (Triangle) |
The Island Season 14, 135 lbs...
|
2023-07-04 |
2 |
03:59 |
W |
Colby Taylor |
Viggo Andolini |
Submission (Triangle Choke) |
The Island Season 14, 135 lbs...
|
2023-07-03 |
1 |
01:36 |
W |
Biabas Kitjakarn |
Slash Shredder |
Decision (Split) |
SMASH: Boomer vs Tryastsyn
|
2023-07-02 |
3 |
05:00 |
W |
Michele Rene Gaspard |
Luke Smith |
Submission (Triangle Choke) |
WCMMA Group B Round 3
|
2023-07-02 |
1 |
03:40 |
W |
Colby Taylor |
Andre Driver |
Decision (Unanimous) |
The Island Season 14, 135 lbs...
|
2023-07-02 |
3 |
05:00 |
W |
Tommy Fury |
Bryan Petrosyan |
Submission (Triangle) |
The Island Season 14, 155 lbs...
|
2023-07-02 |
1 |
01:59 |
W |
Elwyn Donal |
Euan Daxton |
TKO (Strikes) |
NYF 25: Donal vs Daxton
|
2023-07-01 |
1 |
02:18 |
W |
Akira Maeda |
D.D Panda |
TKO (Cut) |
DC 65 Bollomard vs Gallahad
|
2023-07-01 |
3 |
03:56 |
W |
Lamar Gordon |
Enokentiy Klimov |
TKO (Strikes) |
MMAHKI 61
|
2023-06-30 |
3 |
02:23 |
L |
Yevgeny Ignatov |
Dylan Peterson |
Decision (Unanimous) |
WVT 123: Siale v Bloodaxe
|
2023-06-30 |
3 |
05:00 |
L |
Jacinto Cruz |
Black Leben |
Decision (Unanimous) |
MMAHKI 59
|
2023-06-26 |
5 |
05:00 |
W |
Draco Leonidas |
Adam Porsche |
Submission (Kimura) |
MMAHKI 58
|
2023-06-24 |
2 |
02:45 |
W |
Ben Crispian |
Diogo Martins |
KO (Punch) |
NYF 24: Mendez vs Ferguson
|
2023-06-24 |
3 |
00:28 |
W |
Colby Taylor |
Stan Man |
Submission (Triangle Choke) |
KIFC 92
|
2023-06-23 |
1 |
04:34 |
L |
Tommy Fury |
Euan Daxton |
Submission (Armbar) |
KIFC 92
|
2023-06-23 |
1 |
02:27 |
L |
Paavali Kontiainen |
Santino Cabal |
TKO (Cut) |
SMASH: Frewin vs Nacimento 3
|
2023-06-18 |
2 |
01:42 |
W |
Tolgot Tochukwu |
Mackin Hooez |
Submission (Triangle) |
Bounty Tournament 2
|
2023-06-18 |
2 |
00:58 |
L |
Marlon Raynard |
Mark Rapheal |
TKO (Strikes) |
Night Champions 3
|
2023-06-17 |
1 |
02:29 |
L |
Pablo Gaspar |
David Hanson |
Decision (Unanimous) |
SMFL 17 - Shields vs. Metharo...
|
2023-06-17 |
3 |
05:00 |
W |
Akira Maeda |
Dale Doback |
Decision (Majority) |
DC 60: Bollomard vs Nyla
|
2023-06-11 |
3 |
05:00 |
W |
Michele Rene Gaspard |
Sir Randy Elliot |
Submission (Armbar) |
WCMMA Group B Round 2
|
2023-06-11 |
1 |
00:21 |
W |
Tommy Fury |
Lucky Lemon |
Submission (Armbar) |
KIFC 84
|
2023-06-11 |
1 |
00:50 |
W |
Micah Murray |
Pedro Silva |
Submission (RNC) |
AVKT 26: Silence Your Foes
|
2023-06-10 |
1 |
01:50 |
L |
Kristo Kivi |
Joseph Ducreux |
Decision (Unanimous) |
SMASH: Boomer vs Lima
|
2023-06-10 |
3 |
05:00 |
L |
Yaroslav Rurik |
Morello Hawthorne |
Submission (Armbar) |
MMAHKI 56
|
2023-06-07 |
1 |
01:58 |
W |
Biabas Kitjakarn |
Emanuel Le Delma |
TKO (Strikes) |
SMASH: Tosen vs Demenok
|
2023-06-04 |
2 |
01:37 |
W |
Elwyn Donal |
Excalam Black |
KO (Punch) |
NYF 21: Donal vs Black
|
2023-06-03 |
5 |
01:41 |
W |
Lamar Gordon |
Celestyn Kluz |
TKO (Strikes) |
MMAHKI 54
|
2023-06-02 |
3 |
01:31 |
W |
Micah Murray |
Roronoa Zoro |
Submission (Triangle Choke) |
AVKT 24: Bringing Death
|
2023-05-27 |
1 |
01:18 |
L |
Axl Cailean |
Valentin Adamovic |
Decision (Unanimous) |
NYF 20: St. Claire vs Ferguso...
|
2023-05-27 |
3 |
05:00 |
L |
Tommy Fury |
Darstknasset Oystenteller |
Decision (Unanimous) |
KIFC 72
|
2023-05-26 |
5 |
05:00 |
D |
Colby Taylor |
Stan Man |
Draw |
KIFC 72
|
2023-05-26 |
3 |
05:00 |
W |
Jacinto Cruz |
Ricardo Esponosa |
Decision (Unanimous) |
MMAHKI 51
|
2023-05-23 |
5 |
05:00 |
W |
Tolgot Tochukwu |
Pekka Perkalla |
Submission (Armbar) |
Bounty Tournament 1
|
2023-05-21 |
1 |
04:57 |
W |
Draco Leonidas |
Jaxen Christ |
Submission (Armbar) |
MMAHKI 50
|
2023-05-21 |
3 |
01:59 |
W |
Michele Rene Gaspard |
Callum Walsh |
Submission (Armbar) |
WCMMA Group B Round 1
|
2023-05-21 |
1 |
00:57 |
L |
Paavali Kontiainen |
Baldur Torsten |
TKO (Punches) |
SMASH: Hakekia vs Reedtz
|
2023-05-20 |
1 |
02:53 |
W |
Ben Crispian |
David Cummings |
TKO (Strikes) |
NYF 19: Ribeiro vs Gracie
|
2023-05-20 |
1 |
00:18 |
W |
Yaroslav Rurik |
Saul Tacarante |
Decision (Unanimous) |
MMAHKI 49
|
2023-05-19 |
3 |
05:00 |
W |
Kristo Kivi |
Free Waterfall Jr |
Decision (Unanimous) |
SMASH: Chavaski vs Sam
|
2023-05-14 |
3 |
05:00 |
W |
Akira Maeda |
Jimmy Nitro |
TKO (Strikes) |
DC 52: Nitro vs Maeda
|
2023-05-14 |
2 |
00:05 |
W |
Santiago Santos |
Jeffrey Franklin |
TKO (Strikes) |
Cobra Kai: No Mercy 10
|
2023-05-13 |
1 |
01:59 |
W |
Robbie Auston |
Paul Hunter |
Decision (Unanimous) |
Cobra Kai: No Mercy 10
|
2023-05-13 |
3 |
05:00 |
W |
Marlon Raynard |
Jerome Spong |
TKO (Strikes) |
HFC 47:Raynard vs Spong
|
2023-05-06 |
1 |
04:08 |
W |
Joon Sang Hun |
Jackson Alvarez |
Submission (Triangle Armbar) |
NYF 18: Mendez vs Simons
|
2023-05-06 |
1 |
02:44 |
W |
Colby Taylor |
Caleb Jones |
Decision (Unanimous) |
KIFC 62
|
2023-05-06 |
3 |
05:00 |
W |
Tommy Fury |
Chris McCocker |
Submission (Armbar) |
KIFC 62
|
2023-05-06 |
2 |
01:43 |
W |
Lamar Gordon |
Tomomi Tsuruta |
TKO (Strikes) |
MMAHKI 46
|
2023-05-05 |
3 |
01:27 |
L |
Micah Murray |
Gianluca Alampi |
Submission (Kimura) |
AVKT 20: Brutal Explosion
|
2023-04-29 |
2 |
02:42 |
W |
Elwyn Donal |
Buzz Williamson |
KO (Punch) |
NYF 17: Donal vs Williamson
|
2023-04-29 |
1 |
02:58 |
L |
Axl Cailean |
Vinicius Tonioli |
KO (Punch) |
NYF 17: Donal vs Williamson
|
2023-04-29 |
1 |
03:26 |
W |
Paavali Kontiainen |
Mark Antony |
Decision (Unanimous) |
DMMA 188 Roos Vs Kaupens
|
2023-04-26 |
3 |
05:00 |
W |
Jacinto Cruz |
Kotetsu Yama |
Decision (Unanimous) |
MMAHKI 44
|
2023-04-23 |
5 |
05:00 |
W |
Kristo Kivi |
Shaun Brownie |
TKO (Strikes) |
SMASH: Big Mouth vs River 2
|
2023-04-23 |
2 |
04:52 |
W |
Pablo Gaspar |
Jocky Brodie |
KO (Punch) |
SMFL 13 - Hunt v Sadewa 3
|
2023-04-22 |
1 |
00:37 |
L |
Yaroslav Rurik |
Gabriele Ghiotto |
Decision (Unanimous) |
MMAHKI 42
|
2023-04-21 |
5 |
05:00 |
W |
Akira Maeda |
Konstantin Dimakov |
Decision (Unanimous) |
DC 44: Bollomard vs Dead 2
|
2023-04-16 |
3 |
05:00 |
W |
Tau Moti |
Murphy Law |
TKO (Punch) |
AON - KNOCKOUT! S1R5
|
2023-04-16 |
1 |
01:44 |
W |
Draco Leonidas |
Iwin Alot |
KO (Punch) |
MMAHKI 41
|
2023-04-15 |
1 |
03:58 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Brandon Cillian |
TKO (Strikes) |
NYF 16: McCoy vs Cillian
|
2023-04-15 |
1 |
00:15 |
W |
Tommy Fury |
John Wetton |
Submission (Triangle Armbar) |
KIFC 47-
|
2023-04-15 |
2 |
02:55 |
W |
Mohammed Al Din Kader |
Test Welterweight |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2023-04-12 |
3 |
05:00 |
W |
Kashton Pearce |
Omari Django |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2023-04-12 |
3 |
05:00 |
L |
Omari Ayuba |
Teofil Gielgud |
TKO (Strikes) |
BH - Bloody Sunday #1
|
2023-04-09 |
2 |
00:53 |
W |
Kashton Pearce |
Omari Django |
Decision (Unanimous) |
BH - Bloody Sunday #1
|
2023-04-09 |
3 |
03:00 |
W |
Mohammed Al Din Kader |
Mieszko Bykowski |
Decision (Unanimous) |
BH - Bloody Sunday #1
|
2023-04-09 |
3 |
03:00 |
L |
Robbie Auston |
Miet Cleever |
TKO (Strikes) |
AVKT 17: Masters of Disaster
|
2023-04-08 |
2 |
04:15 |
W |
Lamar Gordon |
Arman Brown |
KO (Superman Punch) |
MMAHKI 39
|
2023-04-07 |
2 |
01:26 |
L |
Mohammed Al Din Kader |
Kashton Pearce |
Decision (Unanimous) |
WCMMA Trials 6
|
2023-04-07 |
1 |
03:00 |
W |
Kashton Pearce |
Mohammed Al Din Kader |
Decision (Unanimous) |
WCMMA Trials 6
|
2023-04-07 |
1 |
03:00 |
W |
Michele Rene Gaspard |
Tolby Wyatt |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-04-05 |
1 |
00:51 |
W |
Jean Luc Gaspard |
Test Bantamweight |
Submission (Arm Triangle) |
Quick Fight Championship
|
2023-04-05 |
1 |
01:30 |
W |
Amadi Yousuf |
Test Light Heavyweight |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2023-04-05 |
3 |
05:00 |
W |
Mohammed Al Din Kader |
Test Welterweight |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2023-04-03 |
3 |
05:00 |
W |
Caleb Jones |
Test Lightweight |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-04-03 |
1 |
01:59 |
W |
Carson Justice |
Garry Gnzzy |
Submission (Armbar) |
AVKT 16: Don't Get Foole...
|
2023-04-01 |
1 |
01:57 |
L |
Santiago Santos |
Surkho Dratchev |
Decision (Unanimous) |
Cobra Kai: No Mercy 4
|
2023-04-01 |
3 |
05:00 |
W |
Devon Sage |
Terrell Yates |
Submission (Guillotine) |
HFC 42:Raynard vs Plutarque
|
2023-04-01 |
1 |
01:59 |
W |
Marlon Raynard |
Jean Michel Plutarque |
TKO (Strikes) |
HFC 42:Raynard vs Plutarque
|
2023-04-01 |
1 |
01:19 |
W |
Elwyn Donal |
Niall Ferguson |
KO (Punch) |
NYF 14: Ferguson vs Donal
|
2023-04-01 |
2 |
02:52 |
W |
Euan Daxton |
Matt Jones |
Submission (Armbar) |
KIFC 39
|
2023-04-01 |
1 |
04:58 |
L |
Colby Taylor |
Buzz Bullard |
Decision (Unanimous) |
KIFC 37
|
2023-03-31 |
5 |
05:00 |
L |
Tommy Fury |
Darstknasset Oystenteller |
Decision (Unanimous) |
KIFC 34
|
2023-03-29 |
5 |
05:00 |
W |
Yaroslav Rurik |
Saul Tacarante |
TKO (Strikes) |
MMAHKI 37
|
2023-03-27 |
2 |
02:55 |
W |
Jacinto Cruz |
Mirko Kozlov |
TKO (Strikes) |
MMAHKI 36
|
2023-03-26 |
1 |
04:41 |
L |
Devon Sage |
Ernesto Romero |
Decision (Unanimous) |
HFC 41:Mogh vs Saneuji
|
2023-03-25 |
3 |
05:00 |
L |
Paavali Kontiainen |
Charles Tucker |
KO (Head Kick) |
DMMA 180 Harakka vs Kwong
|
2023-03-25 |
2 |
03:48 |
W |
Pablo Gaspar |
Bernard Krakowski |
Submission (Triangle Choke) |
SMFL 11 - Sadewa vs. Hunt II
|
2023-03-25 |
1 |
01:45 |
W |
Micah Murray |
Lil Fella |
Decision (Unanimous) |
AVKT 15: Bigger and Badder
|
2023-03-25 |
5 |
05:00 |
W |
Kristo Kivi |
Jinjing Yan |
Decision (Unanimous) |
SMASH: Choke vs Bartz 2
|
2023-03-25 |
3 |
05:00 |
L |
Gillechriosd McCoy |
Sambo Sam |
Submission (RNC) |
NYF 13: McCoy vs Sam 2
|
2023-03-25 |
1 |
02:32 |
W |
Talgot Tochukwu |
Xay Quinney |
Submission (RNC) |
Quick Fight Championship
|
2023-03-21 |
2 |
04:56 |
L |
Tau Moti |
Iggy Pop |
TKO (Cut) |
Knockout! S1R4
|
2023-03-19 |
2 |
01:30 |
W |
Otto Tochukwu |
Brad Hughes |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-03-19 |
1 |
01:41 |
W |
Tolgot Tochukwu |
Tanner Wyatt |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-03-19 |
3 |
01:56 |
L |
Euan Daxton |
Arnold Blevins |
Decision (Unanimous) |
KIFC 27
|
2023-03-18 |
3 |
05:00 |
W |
Caleb Jones |
Joa Chim |
Submission (RNC) |
KIFC 28
|
2023-03-18 |
2 |
03:59 |
W |
Colby Taylor |
Kamil Decaukas |
Submission (RNC) |
KIFC 26
|
2023-03-17 |
3 |
04:58 |
W |
Talgat Tochukwu |
Tanner Wyatt |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-03-15 |
1 |
01:33 |
W |
Tolgat Tochukwu |
Tolby Wyatt |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-03-15 |
2 |
02:28 |
W |
Elwyn Donal |
Andre Mith |
TKO (Strikes) |
NYF 11: Donal vs Myth
|
2023-03-11 |
2 |
03:30 |
L |
Akira Maeda |
Dale Doback |
Decision (Split) |
DC 34: Nitro vs Thrane
|
2023-03-11 |
3 |
05:00 |
W |
Caleb Jones |
Hajime Nakamura |
Submission (Triangle) |
KIFC 22
|
2023-03-11 |
1 |
03:59 |
W |
Tommy Fury |
Okechukwu Kalu |
Submission (Armbar) |
KIFC 22
|
2023-03-11 |
1 |
00:58 |
W |
Santiago Santos |
Jeffrey Franklin |
KO (Head Kick) |
Cobra Kai: No Mercy 1
|
2023-03-04 |
1 |
00:24 |
W |
Colby Taylor |
Toshiro Hitsugaya |
Submission (Armbar) |
KIFC 19
|
2023-03-03 |
1 |
01:54 |
W |
Carson Justice |
Evert Norddahl |
Submission (Triangle Armbar) |
AVKT 12: Justice Vs Norddahl
|
2023-02-25 |
1 |
01:30 |
W |
Yaroslav Rurik |
Morello Hawthorne |
TKO (Punches) |
MMAHKI 29
|
2023-02-25 |
1 |
03:39 |
W |
Lamar Gordon |
Celestyn Kluz |
KO (Punch) |
MMAHKI 29
|
2023-02-25 |
3 |
01:05 |
L |
Darby Ellington |
Alexei Sykov |
Decision (Unanimous) |
MMAHKI 29
|
2023-02-25 |
3 |
05:00 |
W |
Jacinto Cruz |
Kieth Stokes |
Decision (Unanimous) |
MMAHKI 29
|
2023-02-25 |
3 |
05:00 |
L |
Euan Daxton |
Siaosi Kuresa |
Decision (Unanimous) |
KIFC 17
|
2023-02-25 |
3 |
05:00 |
W |
Robbie Auston |
Chump Baylor |
KO (Punch) |
AVKT 11: Klanoa Vs Voorhees
|
2023-02-18 |
1 |
02:57 |
L |
Draco Leonidas |
Won Yong Jung |
KO (Strikes) |
MMAHKI 27
|
2023-02-18 |
1 |
03:34 |
W |
Axl Cailean |
Emilio Ortega |
KO (Punch) |
SCRAP 4: Santana vs. Anderson
|
2023-02-16 |
1 |
01:20 |
L |
Ben Crispian |
CC Chai |
Decision (Unanimous) |
TD 16
|
2023-02-15 |
3 |
05:00 |
W |
Tau Moti |
Erron Black |
TKO (Punch) |
AON - KNOCKOUT! S1R2
|
2023-02-15 |
1 |
01:55 |
L |
Santiago Salvador |
Ricardo Uray |
Submission (Kimura) |
Quick Fight Championship
|
2023-02-15 |
1 |
00:45 |
W |
Tommy Fury |
Zombie Wrestler |
Submission (RNC) |
Quick Fight Championship
|
2023-02-14 |
1 |
03:20 |
W |
Akira Maeda |
Konstantin Dimakov |
Decision (Majority) |
DC 27: Knightley vs Porter
|
2023-02-12 |
3 |
05:00 |
W |
Colby Taylor |
Jeremy King |
Submission (Armbar) |
KIFC 11
|
2023-02-12 |
1 |
01:55 |
W |
Tommy Fury |
Joa Chim |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-02-12 |
2 |
02:49 |
W |
Santiago Salvador |
Chadwick Drinkwater |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-02-12 |
1 |
02:58 |
W |
Micah Murray |
Arlo Cash |
Submission (Triangle) |
AVKT 10: Bloody Valentine...
|
2023-02-11 |
1 |
01:56 |
W |
Devon Sage |
Shi Woo Lee |
Submission (Triangle Choke) |
HFC 35:Sage vs Lee
|
2023-02-11 |
1 |
02:19 |
L |
Elwyn Donal |
Rudi Kardi |
Submission (Armbar) |
NYF 8: Mith vs Ferguson
|
2023-02-11 |
5 |
04:25 |
W |
Pablo Gaspar |
Kawehi Kalani |
KO (Punch) |
SMFL 8 - Chretien vs. Nimitz
|
2023-02-11 |
1 |
01:25 |
W |
Rian McCoy |
Ali Castillo |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-02-11 |
1 |
00:55 |
W |
Santiago Salvador |
Willy Gilligan |
Submission (Triangle) |
Quick Fight Championship
|
2023-02-10 |
1 |
00:43 |
W |
Tommy Fury |
Stefaan Van Baas |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-02-10 |
1 |
00:35 |
W |
Tommy Fury |
Nassim Mrabek |
Submission (Triangle Choke) |
Quick Fight Championship
|
2023-02-07 |
2 |
04:56 |
W |
Santiago Salvador |
Adrien Vera |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-02-06 |
1 |
01:29 |
L |
Axl Cailean |
Ante Novak |
KO (Head Kick) |
RISE 140
|
2023-02-05 |
2 |
01:26 |
W |
Kieran McCoy |
Island Striker One |
TKO (Strikes) |
Quick Fight Championship
|
2023-02-05 |
1 |
03:31 |
W |
Darby Ellington |
Quandale Dingle |
Submission (Armbar) |
MMAHKI 25
|
2023-02-04 |
1 |
01:30 |
W |
Yaroslav Rurik |
Ken Aoiki |
KO (Punch) |
MMAHKI 25
|
2023-02-04 |
1 |
00:12 |
W |
Marlon Raynard |
Chimzat Khamaev |
Decision (Split) |
HFC 34:Caceres vs Romero
|
2023-02-04 |
5 |
05:00 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Sambo Sam |
KO (Punch) |
NYF 7: Sam vs McCoy
|
2023-02-04 |
4 |
02:27 |
W |
Euan Daxton |
Ja Maica |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-02-04 |
1 |
04:29 |
L |
Joon Sang Hun |
Edwin Hubble |
Decision (Unanimous) |
TD 15
|
2023-02-03 |
3 |
05:00 |
W |
Rian McCoy |
Edson Oliveira |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-02-02 |
1 |
00:22 |
W |
Santiago Salvador |
Gabriel Brooks |
Submission (Triangle Choke) |
Quick Fight Championship
|
2023-02-02 |
1 |
01:43 |
W |
Tommy Fury |
Island Striker One |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-02-02 |
1 |
00:22 |
W |
Euan Daxton |
Pontimonious Symphony |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-31 |
1 |
02:31 |
W |
Tommy Fury |
Shadow Island One |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-30 |
3 |
05:00 |
L |
Tau Moti |
Maximus Bane |
TKO (Punch) |
AON - KNOCKOUT! S1R1
|
2023-01-29 |
2 |
00:10 |
W |
Carson Justice |
Ned Chicane |
Submission (Triangle) |
AVKT 8: Justice vs Chicane
|
2023-01-28 |
1 |
00:32 |
W |
Euan Daxton |
Bruce Taylor |
Submission (Triangle) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-28 |
1 |
01:59 |
L |
Caleb Jones |
Wiremu West |
Decision (Unanimous) |
TR S02E03: Only The Best
|
2023-01-27 |
3 |
05:00 |
W |
Rian McCoy |
Tyler Westlake |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-26 |
1 |
01:58 |
W |
Euan Daxton |
Project Grappler |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-25 |
1 |
04:57 |
W |
Tommy Fury |
Zombie Grappler |
Submission (Guillotine) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-25 |
1 |
04:20 |
L |
Santiago Salvatore |
Gabriel Brooks |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-24 |
3 |
05:00 |
W |
Lamar Gordon |
Jack Punter |
KO (Punch) |
MMAHKI 24
|
2023-01-23 |
1 |
00:26 |
L |
Tommy Fury |
Darcy Nixon |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-23 |
3 |
05:00 |
W |
Euan Daxton |
Tyler Westlake |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-22 |
1 |
03:24 |
W |
Rian McCoy |
Project Grappler |
Submission (Guillotine) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-22 |
1 |
01:58 |
W |
Robbie Auston |
Hurry Fobbs |
Decision (Unanimous) |
AVKT 7: Murray vs Embry
|
2023-01-21 |
3 |
05:00 |
W |
Micah Murray |
Mateo Embry |
Submission (Armbar) |
AVKT 7: Murray vs Embry
|
2023-01-21 |
1 |
00:52 |
W |
Santiago Salvatore |
Lon Franklin |
Submission (Triangle Choke) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-21 |
2 |
04:59 |
W |
Tommy Fury |
Mei Ozaki |
Submission (Triangle) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-21 |
1 |
00:34 |
W |
Caleb Jones |
Karol Brzech |
Submission (Triangle) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-20 |
1 |
01:57 |
W |
Rian McCoy |
Island Lightweight |
Submission (RNC) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-19 |
1 |
01:39 |
L |
Tommy Fury |
Freaky Henry |
KO (Punch) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-18 |
1 |
00:43 |
W |
Euan Daxton |
Shadow Island Middleweight |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-18 |
3 |
05:00 |
L |
Santiago Salvatore |
Sven Leeuwenhoek |
KO (Punch) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-18 |
1 |
03:57 |
W |
Colby Taylor |
Julius Caesar |
Submission (Triangle Choke) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-18 |
1 |
00:26 |
W |
Caleb Jones |
Haru Moteki |
Submission (RNC) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-18 |
1 |
01:56 |
W |
Rian McCoy |
Augustus Villaggio |
Submission (RNC) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-16 |
1 |
03:59 |
L |
Chandler Reed |
Hadji Bolot |
TKO (Strikes) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-16 |
1 |
01:55 |
L |
Santiago Santos |
André Levesque |
KO (Punch) |
MMAHKI 21
|
2023-01-15 |
1 |
00:43 |
L |
Umar Kwabena |
John Karter |
KO (Punch) |
MMAHKI 21
|
2023-01-15 |
2 |
02:08 |
W |
Euan Daxton |
Shadow Island Middleweight |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-15 |
3 |
05:00 |
W |
Tommy Fury |
Island Fighter Heavyweight |
TKO (Strikes) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-15 |
1 |
01:29 |
L |
Salvatore Santiago |
Lipe Ribeiro |
KO (Punch) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-15 |
2 |
00:37 |
W |
Caleb Jones |
Pascal Papillon |
Submission (Triangle) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-14 |
1 |
00:31 |
W |
Colby Taylor |
Santos Resi |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-14 |
2 |
00:25 |
W |
Draco Leonidas |
Diogo Martins |
Submission (Triangle Choke) |
MMAHKI 20
|
2023-01-13 |
1 |
03:58 |
W |
Jacinto Cruz |
Alfin Agnarr Jr |
Decision (Unanimous) |
MMAHKI 20
|
2023-01-13 |
3 |
05:00 |
W |
Colby Taylor |
Haru Moteki |
Submission (Triangle) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-12 |
1 |
01:55 |
W |
Caleb Jones |
Hobo Leg |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-11 |
2 |
01:57 |
W |
Arlo Cash |
Saya Mi |
Submission (RNC) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-10 |
1 |
01:48 |
W |
Chandler Reed |
Freaky George |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-10 |
1 |
00:32 |
W |
Hale Rowan |
Eddy Gordo |
Submission (Triangle) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-10 |
1 |
01:57 |
W |
Colby Taylor |
Mei Ozaki |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-10 |
1 |
00:31 |
W |
Shadow Island One |
Zombie Island Lightweight |
Submission (Triangle Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-09 |
1 |
00:21 |
W |
Caleb Jones |
Island Zombie Midget |
Submission (Triangle Choke) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-08 |
1 |
00:26 |
W |
Shadow Island One |
Viktor Romanenko |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-07 |
1 |
01:25 |
W |
Colby Taylor |
Cris Boret |
Submission (Triangle) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-07 |
1 |
00:32 |
L |
Shadow Island Three |
Eli Austen |
TKO (Strikes) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-07 |
3 |
00:58 |
W |
Kieran McCoy |
Island Zombie Light Heavyweight |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-07 |
1 |
03:24 |
L |
Conor Rowan |
Ice Blue |
TKO (Strikes) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-07 |
1 |
01:32 |
W |
Tau Moti |
Tanner Sydney |
KO (Superman Punch) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-07 |
1 |
00:10 |
W |
Shadow Island Five |
Island Zombie Welterweight |
Submission (RNC) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-06 |
1 |
01:18 |
W |
Shadow Island Three |
Hobo Leg |
Submission (Triangle Choke) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-05 |
2 |
00:41 |
W |
Sheldon Tucker |
Soshito Nakagata Jr |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-05 |
1 |
01:22 |
W |
Shadow Island Featherweight |
Island Zombie Two |
Submission (Triangle Choke) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-03 |
1 |
00:21 |
L |
Shadow Island Two |
Jasper Leeuwenhoek |
Submission (Kimura) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-03 |
1 |
00:54 |
W |
Arlo Cash |
Leonid Breznikov |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-02 |
3 |
05:00 |
W |
Sheldon Tucker |
Martino Silva |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-02 |
1 |
03:57 |
L |
Shadow Island Two |
Batara Sari |
Submission (Arm Triangle) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-01 |
1 |
00:45 |
W |
Shadow Island Featherweight |
Kyril Mostakaev |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2023-01-01 |
1 |
00:51 |
L |
Dakota Maynard |
Worf Mogh |
TKO (Strikes) |
HFC 29:Night Champions 2
|
2022-12-31 |
3 |
04:23 |
L |
Devon Sage |
Rickson Caceres |
Decision (Unanimous) |
HFC 29:Night Champions 2
|
2022-12-31 |
5 |
05:00 |
W |
Marlon Raynard |
Velha Maldita |
Submission (Triangle) |
HFC 29:Night Champions 2
|
2022-12-31 |
1 |
00:51 |
W |
Sheldon Tucker |
Landon Yerkok |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2022-12-31 |
1 |
00:33 |
W |
Arlo Cash |
Exotic Winner |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2022-12-30 |
1 |
01:31 |
W |
Sheldon Tucker |
Ned Chicane |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2022-12-28 |
1 |
02:34 |
W |
Axl Cailean |
Honza Hohol |
KO (Head Kick) |
RISE 129
|
2022-12-25 |
2 |
03:15 |
W |
Arlo Cash |
Meguru Takayanagi |
Submission (Guillotine) |
Quick Fight Championship
|
2022-12-25 |
1 |
04:27 |
W |
Arlo Cash |
Kilyan Jackson |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2022-12-22 |
1 |
01:57 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Eric Jacquin |
KO (Punch) |
Highland 217
|
2022-12-18 |
1 |
00:34 |
W |
Devon Sage |
Maksim Taranin |
Submission (Guillotine) |
HFC 27:Taranin vs Sage 2
|
2022-12-17 |
2 |
00:50 |
W |
Carson Justice |
Jacob Handler |
Submission (Armbar) |
HFC 57: Ilmarinen vs Lake
|
2022-12-17 |
2 |
01:56 |
W |
Marlon Raynard |
Pinky Eye |
KO (Punch) |
HFC 26:Raynard vs Eye
|
2022-12-10 |
2 |
04:52 |
L |
Patrice Devereaux |
Zafir Farman |
TKO (Strikes) |
HFC 55: EVQ vs Abarai
|
2022-12-10 |
3 |
00:21 |
L |
Derrick Colson |
Bastien Harris |
TKO (Strikes) |
HFC 53: Harris vs Colson 2
|
2022-12-03 |
1 |
00:42 |
L |
Joon Sang Hun |
Aaron Petrov |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2022-11-28 |
3 |
05:00 |
W |
Dakota Maynard |
Hasbulla Magomedov |
Decision (Unanimous) |
HFC 24:Maynard vs Magomedov
|
2022-11-26 |
3 |
05:00 |
L |
Axl Cailean |
Kane Thoupos |
TKO (Strikes) |
RISE 119
|
2022-11-25 |
2 |
02:27 |
L |
Lightweight Tester |
Test Four |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2022-11-19 |
3 |
05:00 |
W |
Ben Crispian |
Black Heart |
Submission (Armbar) |
KOP CALL Last Breath
|
2022-11-18 |
1 |
01:20 |
L |
Elwyn Donal |
Tommy Weismuller |
Decision (Unanimous) |
KOP CALL Last Breath
|
2022-11-18 |
5 |
05:00 |
L |
Lightweight Tester |
Lane Hedley |
Decision (Unanimous) |
QÕ½ick Fight Championship
|
2022-11-17 |
1 |
03:00 |
W |
Lane Hedley |
Lightweight Tester |
Decision (Unanimous) |
QÕ½ick Fight Championship
|
2022-11-17 |
1 |
03:00 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Bradley Lemons |
TKO (Strikes) |
Highland 207
|
2022-11-13 |
1 |
00:32 |
L |
Marlon Raynard |
Velha Maldita |
TKO (Cut) |
HFC 21:Raynard vs Maldita
|
2022-11-12 |
2 |
04:32 |
W |
Devon Sage |
Dave Thompson |
Submission (Kimura) |
HFC 22:Sage vs Thompson 2
|
2022-11-12 |
2 |
04:28 |
W |
Lightweight Tester |
Test Four |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2022-11-12 |
3 |
05:00 |
W |
Joon Sang Hun |
Muamer Tomovic |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2022-11-12 |
3 |
05:00 |
W |
Heavyweight Tester |
Rick Phoenix |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship 4
|
2022-11-11 |
1 |
03:00 |
L |
Rick Phoenix |
Heavyweight Tester |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship 4
|
2022-11-11 |
1 |
03:00 |
W |
Dakota Reis |
Testie McTest Alot |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2022-11-09 |
3 |
05:00 |
W |
Heavyweight Tester |
Lightweight Tester |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship 3
|
2022-11-09 |
1 |
03:00 |
L |
Lightweight Tester |
Heavyweight Tester |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship 3
|
2022-11-09 |
1 |
03:00 |
L |
Heavyweight Tester |
Lightweight Tester |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship 1
|
2022-11-07 |
1 |
03:00 |
W |
Lightweight Tester |
Heavyweight Tester |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship 1
|
2022-11-07 |
1 |
03:00 |
L |
Carson Justice |
Liber Lambart |
Decision (Unanimous) |
HFC 47: Justice vs Lambart
|
2022-11-06 |
5 |
10:00 |
L |
Derrick Colson |
Bastien Harris |
TKO (Punches) |
HFC 46: Colson vs Harris
|
2022-11-05 |
1 |
03:12 |
L |
Dakota Maynard |
Steve Louis |
Decision (Split) |
HFC 20:Maynard vs Louis
|
2022-11-05 |
3 |
05:00 |
W |
Micah Murray |
Don Beast |
Decision (Unanimous) |
Highland 204
|
2022-11-04 |
3 |
05:00 |
W |
Patrice Devereaux |
Nimjal Configuracion |
Submission (Guillotine) |
HFC 45: Patrice vs Nimjal
|
2022-10-30 |
2 |
00:49 |
W |
Devon Sage |
Jimmy Williams |
Submission (Guillotine) |
HFC19:Peramaki vs Clarke
|
2022-10-29 |
1 |
01:18 |
L |
Jimmy Labradoodle |
Vasil Dankovich |
Decision (Unanimous) |
RISE 111
|
2022-10-28 |
3 |
05:00 |
W |
Marlon Raynard |
Kenshin Uesugi |
Submission (RNC) |
HFC18:Raynard vs Uesugi
|
2022-10-22 |
1 |
04:57 |
W |
Dakota Maynard |
Abasi Njagi |
Submission (Guillotine) |
HFC Fight Night3
|
2022-10-19 |
1 |
00:26 |
L |
Gillechriosd McCoy |
Xon HiChi |
TKO (Strikes) |
Highland 200
|
2022-10-16 |
2 |
01:47 |
W |
Ben Crispian |
Ajin Heceda |
Decision (Unanimous) |
KOP KLAY
|
2022-10-14 |
5 |
05:00 |
W |
Elwyn Donal |
Tomahawk Chai |
TKO (Strikes) |
KOP KLAY
|
2022-10-14 |
2 |
00:41 |
W |
Joon Sang Hun |
Jesus Branco |
Submission (Armbar) |
KOP KLAY
|
2022-10-14 |
2 |
04:42 |
W |
Marlon Raynard |
Hanzo Hattori |
Submission (Americana) |
HFC16:Raynard vs Hattori
|
2022-10-08 |
3 |
02:54 |
W |
Micah Murray |
RInger Zinc |
Submission (Armbar) |
Iron Fist Championship X
|
2022-10-03 |
1 |
00:51 |
W |
Axl Cailean |
Ivan Raikov |
Decision (Unanimous) |
Iron Fist Championship X
|
2022-10-03 |
2 |
10:00 |
W |
Dakota Maynard |
Hakim Zerhouni |
Submission (Armbar) |
HFC 15:Maynard vs Zerhouni
|
2022-10-01 |
2 |
01:55 |
W |
Ben Crispian |
Liam Murphy |
Submission (Triangle) |
KOP EXCESS
|
2022-09-30 |
1 |
01:58 |
L |
Joon Sang Hun |
Tyrann Madden |
KO (Punches) |
KOP EXCESS
|
2022-09-30 |
1 |
01:56 |
L |
Devon Sage |
Dave Thompson |
KO (Punches) |
HFC13:Sage vs Thompson
|
2022-09-24 |
1 |
00:05 |
W |
Derrick Colson |
Takedown Mcgee Jr |
Submission (Armbar) |
HFC 35:Smith vs Justice 3
|
2022-09-24 |
1 |
00:55 |
W |
Carson Justice |
Seth Smith |
Submission (RNC) |
HFC 35:Smith vs Justice 3
|
2022-09-24 |
2 |
04:33 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Broder Alert |
TKO (Strikes) |
TR88: TFL Loading...
|
2022-09-24 |
2 |
02:44 |
D |
Elwyn Donal |
David Khinchegashvili |
Draw |
KOP EXPO
|
2022-09-24 |
5 |
05:00 |
L |
Jimmy Labradoodle |
Derrick Thomas |
KO (Punch) |
RISE 100: Thomas v Labradoodl...
|
2022-09-18 |
3 |
01:20 |
L |
Carson Justice |
Seth Smith |
Submission (Triangle Choke) |
HFC 34: Justice vs Smith 2
|
2022-09-17 |
1 |
00:29 |
L |
Micah Murray |
Luuk Benjamin |
KO (Punches) |
Iron Fist Championship IX
|
2022-09-17 |
1 |
00:12 |
W |
Marlon Raynard |
Jock McCann |
TKO (Strikes) |
HFC 10:Night Champions
|
2022-09-10 |
1 |
04:21 |
L |
Dakota Maynard |
Worf Mogh |
TKO (Strikes) |
HFC 10:Night Champions
|
2022-09-10 |
2 |
03:19 |
W |
Devon Sage |
Maksim Taranin |
Submission (Guillotine) |
HFC 10:Night Champions
|
2022-09-10 |
5 |
04:57 |
W |
Ben Crispian |
Unang Zemin |
Decision (Unanimous) |
KOP BARX
|
2022-09-09 |
3 |
05:00 |
L |
Joon Sang Hun |
Adrian Sterling |
Submission (Triangle) |
KOP BARX
|
2022-09-09 |
2 |
04:58 |
W |
Elwyn Donal |
Jovan Dickons |
KO (Punch) |
KOP BARX
|
2022-09-09 |
1 |
03:46 |
L |
Dexter Douglas |
Darius Ghetea |
TKO (Punches) |
KOP DOPE
|
2022-09-02 |
1 |
04:36 |
W |
Gillechriosd McCoy |
George Walker |
TKO (Strikes) |
TR83: New Addition
|
2022-08-28 |
1 |
03:43 |
W |
Dakota Maynard |
Steve Louis |
Submission (Guillotine) |
HFC 8:Maynard vs Louis
|
2022-08-27 |
1 |
01:57 |
W |
Devon Sage |
Ernesto Romero |
Submission (Kimura) |
HFC Fight Night1
|
2022-08-26 |
1 |
04:20 |
W |
Elwyn Donal |
Marcus Wheeler |
TKO (Strikes) |
KOP RISE
|
2022-08-26 |
3 |
00:20 |
W |
Axl Cailean |
Bo Lin |
TKO (Strikes) |
IFC Thursday Throwdown 25/08
|
2022-08-25 |
2 |
03:22 |
L |
Georges MacDonald |
Malig Hunt |
Decision (Unanimous) |
IFC Thursday Throwdown 25/08
|
2022-08-25 |
2 |
05:00 |
W |
Derrick Colson |
Otto Scheckter |
Submission (Triangle Armbar) |
HFC 28: Colson vs Scheckter
|
2022-08-24 |
1 |
03:48 |
W |
Carson Justice |
Branson Burt |
Submission (Armbar) |
HFC 27: Justice vs Burt
|
2022-08-20 |
2 |
06:34 |
W |
Patrice Devereaux |
Vu Viet Hu |
Submission (Guillotine) |
CC2: Devereaux vs. Viet Hu
|
2022-08-19 |
1 |
00:18 |
W |
Marlon Raynard |
Daniel Patterson |
TKO (Strikes) |
HFC 6:Patterson vs Raynard
|
2022-08-13 |
1 |
04:41 |
W |
Ben Crispian |
Tyrann Madden |
Submission (Triangle) |
KOP MEGA
|
2022-08-12 |
3 |
03:55 |
W |
Dexter Douglas |
Poomchamtuek Sitsongrit |
Decision (Unanimous) |
KOP MEGA
|
2022-08-12 |
3 |
05:00 |
W |
Jimmy Labradoodle |
Elinho Mineiro |
TKO (Strikes) |
RISE X8
|
2022-08-07 |
1 |
02:58 |
L |
Gillechriosd McCoy |
Albert Einstein |
Submission (Kimura) |
TR79: Post-Hiatus
|
2022-08-06 |
3 |
02:59 |
W |
Elwyn Donal |
Allu Jukkis |
TKO (Strikes) |
KOP CAPS
|
2022-08-05 |
1 |
01:51 |
L |
Young Lad |
Walter Payton |
TKO (Strikes) |
Quick Fight Championship
|
2022-07-27 |
3 |
02:07 |
W |
Devon Sage |
Diego Valejo |
Submission (RNC) |
HFC 2:Sage vs Valejo
|
2022-07-23 |
2 |
03:33 |
W |
Dakota Maynard |
John McGuiness |
Submission (Kimura) |
HFC 2:Sage vs Valejo
|
2022-07-23 |
1 |
00:36 |
W |
Marlon Raynard |
Tiny Phzin |
Submission (Guillotine) |
HFC 3: Phzin vs Raynard
|
2022-07-23 |
1 |
01:57 |
W |
Carson Justice |
Diego Armando |
Submission (Armbar) |
HFC 18: Justice vs Armando
|
2022-07-21 |
1 |
00:47 |
W |
Axl Cailean |
Michael Carter |
TKO (Punches) |
Quick Fight Championship
|
2022-07-21 |
3 |
02:53 |
W |
Elwyn Donal |
Tjorvi Thorolfsson |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2022-07-18 |
3 |
05:00 |
W |
Axl Cailean |
Altaf Hussain |
Submission (Arm Triangle) |
Quick Fight Championship
|
2022-07-18 |
1 |
03:56 |
L |
Ben Crispian |
Lord Vehk |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2022-07-17 |
3 |
05:00 |
L |
Dexter Douglas |
Thorvald Espensen |
TKO (Strikes) |
Quick Fight Championship
|
2022-07-17 |
3 |
03:37 |
W |
Derrick Colson |
Gordon Ramsay |
Submission (Armbar) |
HFC 16: Colson vs Ramsay
|
2022-07-14 |
1 |
01:40 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Tobias Berge |
TKO (Strikes) |
TR74
|
2022-07-09 |
2 |
01:11 |
W |
Micah Murray |
Nurlan Kovaleva |
Submission (Armbar) |
CC1: Kovaleva vs. Murray
|
2022-07-08 |
1 |
04:58 |
L |
Gillechriosd McCoy |
Lesley Dancer |
KO (Punch) |
The Island Season 13, 155 lbs...
|
2022-06-27 |
2 |
01:14 |
L |
Jimmy Labradoodle |
Shane Lancaster |
KO (Strikes) |
RISE X2:
|
2022-06-26 |
1 |
04:59 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Albert Einstein |
TKO (Strikes) |
The Island Season 13, 155 lbs...
|
2022-06-26 |
1 |
02:38 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Mancha Aisland |
TKO (Strikes) |
The Island Season 13, 155 lbs...
|
2022-06-25 |
1 |
00:31 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Malig Hunt |
TKO (Slam) |
The Island Season 13, 155 lbs...
|
2022-06-24 |
3 |
02:16 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Gerson Silva |
Submission (Guillotine) |
The Island Season 13, 155 lbs...
|
2022-06-23 |
1 |
00:34 |
L |
Georges MacDonald |
Edwin Hubble |
TKO (Strikes) |
145 Showdown Semi Finals
|
2022-06-18 |
1 |
02:24 |
W |
Derrick Colson |
Dong Labelle |
Submission (Triangle) |
HFC 8: Colson vs Labelle
|
2022-06-15 |
1 |
01:20 |
W |
Carson Justice |
Seth Smith |
Submission (Triangle Choke) |
HFC 7: Smith vs Justice
|
2022-06-11 |
1 |
00:47 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Destro Vonstein |
KO (Punch) |
TR69
|
2022-06-11 |
1 |
00:34 |
W |
Devon Sage |
Lu Cheng |
Submission (Triangle Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2022-06-06 |
1 |
00:59 |
L |
Gillechriosd McCoy |
Albert Einstein |
TKO (Strikes) |
TR67
|
2022-06-04 |
1 |
01:53 |
W |
Patrice Devereaux |
Oshan Jackson |
Submission (Guillotine) |
Quick Fight Championship
|
2022-06-03 |
2 |
01:55 |
W |
Micah Murray |
Cory Ashby |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2022-06-03 |
1 |
00:22 |
W |
Dakota Maynard |
Stefan Lubu |
Submission (Guillotine) |
Quick Fight Championship
|
2022-06-02 |
3 |
01:38 |
W |
Devon Sage |
Lu Cheng |
Submission (Triangle) |
Quick Fight Championship
|
2022-06-01 |
1 |
00:23 |
W |
Patrice Devereaux |
Andrzej Bebok |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-30 |
1 |
00:34 |
W |
Dakota Maynard |
Paul Golding |
Submission (Triangle) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-30 |
1 |
00:31 |
L |
Marlon Raynard |
Israel Adesanya |
TKO (Cut) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-29 |
3 |
01:59 |
W |
Georges MacDonald |
Ariel Pérez |
Submission (Triangle) |
HW Round 4
|
2022-05-28 |
1 |
01:56 |
W |
Devon Sage |
Efron Menendez |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-28 |
1 |
02:27 |
L |
Patrice Devereaux |
Gagong UnEqual |
Submission (Americana) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-27 |
1 |
03:53 |
W |
Dakota Maynard |
Jenson Christ |
Submission (RNC) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-27 |
1 |
02:57 |
W |
Micah Murray |
Fernando Lopez |
Submission (Guillotine) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-27 |
1 |
00:41 |
W |
Devon Sage |
Clifford Val Salvacion |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-25 |
1 |
01:35 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Bradley Lemons |
KO (Punch) |
TR62: Black Wheels
|
2022-05-22 |
1 |
02:34 |
W |
Derrick Colson |
Pablo Diaz |
Submission (Guillotine) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-21 |
1 |
02:57 |
W |
Devon Sage |
Efron Menendez |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-21 |
1 |
02:56 |
W |
Dakota Maynard |
Aguila Blanco |
Submission (Triangle) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-20 |
1 |
02:58 |
L |
Miles Gil |
Chester Nimitz |
TKO (Strikes) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-20 |
2 |
03:47 |
W |
Devon Sage |
Fabio Jones |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-19 |
1 |
00:29 |
L |
Snorri Borsteinn |
Francisco Hernandez |
TKO (Strikes) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-19 |
1 |
03:55 |
W |
Marlon Raynard |
Belle Frost |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-19 |
3 |
05:00 |
W |
Derrick Colson |
Chen Wangting |
Submission (Kneebar) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-18 |
1 |
01:58 |
W |
Dakota Maynard |
Arrinui Afereti |
Submission (Triangle Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-17 |
1 |
00:24 |
L |
Patrice Devereaux |
Hero Complex |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-17 |
3 |
05:00 |
W |
Young Lad |
Dave Lummer |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-17 |
3 |
05:00 |
W |
Marlon Raynard |
Frosted Faust |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-17 |
1 |
00:22 |
L |
Micah Murray |
Mateus Gracie |
TKO (Strikes) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-17 |
3 |
00:50 |
W |
Devon Sage |
Rick James |
Submission (Triangle) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-16 |
1 |
00:33 |
W |
Derrick Colson |
Darius Tyson |
Submission (Triangle Choke) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-15 |
1 |
01:57 |
L |
Miles Gil |
Klerkin McJerkins |
KO (Punch) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-14 |
1 |
00:10 |
W |
Patrice Devereaux |
Zambosurian Inday |
Submission (Triangle Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-13 |
1 |
00:44 |
W |
Patrice Devereaux |
Chel Diokno |
Submission (Guillotine) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-11 |
1 |
01:21 |
W |
Miles Gil |
Dr Victor Fries |
Submission (Triangle) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-10 |
1 |
00:21 |
L |
Marlon Raynard |
Mark Ceni |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-09 |
3 |
05:00 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Sein Win Pyae |
KO (Punch) |
TR56:Did Life Give You A Lemo...
|
2022-05-08 |
1 |
00:15 |
W |
Georges MacDonald |
Shimura Tenko |
TKO (Strikes) |
145 Showdown
|
2022-05-07 |
1 |
03:58 |
W |
Marlon Raynard |
Jamal Jenkins |
Submission (Triangle Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-06 |
1 |
00:31 |
L |
Derrick Colson |
Mark Ceni |
Decision (Split) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-06 |
3 |
05:00 |
W |
Miles Gil |
Klerkin McJerkins |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-04 |
1 |
03:55 |
W |
Marlon Raynard |
Cathal Woulfe |
Submission (RNC) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-02 |
1 |
04:37 |
W |
Carson Justice |
Phillip Barker |
Submission (Triangle Choke) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-02 |
1 |
00:24 |
W |
Patrice Devereaux |
Min Kneeme |
Submission (RNC) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-02 |
1 |
03:49 |
W |
Miles Gil |
Orion Khan |
Submission (RNC) |
Quick Fight Championship
|
2022-05-01 |
1 |
00:21 |
L |
Snorri Borsteinn |
Enrico Fermi |
TKO (Strikes) |
Big Wave Big Man Tournament R...
|
2022-04-30 |
1 |
01:19 |
W |
Patrice Devereaux |
Zachary Crawford |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2022-04-29 |
2 |
00:32 |
W |
Carson Justice |
Calvin Barnes |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2022-04-29 |
1 |
03:58 |
W |
Marlon Raynard |
Sid Thomas |
Submission (Guillotine) |
Quick Fight Championship
|
2022-04-29 |
1 |
00:28 |
W |
Derrick Colson |
Kevin Rose Jr |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2022-04-29 |
3 |
05:00 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Destro Vonstein |
TKO (Strikes) |
TR51
|
2022-04-27 |
1 |
00:15 |
W |
Santiago Santos |
Hester Hamilton |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2022-04-27 |
1 |
02:43 |
L |
Tane Kapua |
Lion Tiger |
KO (Strikes) |
Quick Fight Championship
|
2022-04-26 |
1 |
00:37 |
W |
Carson Justice |
Kikiro Hamayashi |
Submission (Guillotine) |
Quick Fight Championship
|
2022-04-26 |
1 |
01:56 |
L |
Makaio Keone |
Bobby Morino |
TKO (Strikes) |
Quick Fight Championship
|
2022-04-26 |
1 |
01:36 |
W |
Carson Justice |
Montel Porter |
Submission (Guillotine) |
Quick Fight Championship
|
2022-04-23 |
1 |
01:55 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Darjus Nikolaichev |
TKO (Strikes) |
TR48: 420 Blunt Force Trauma
|
2022-04-20 |
1 |
00:05 |
W |
Micah Murray |
Cory Ashby |
Submission (Triangle Choke) |
Quick Fight Championship
|
2022-04-20 |
1 |
00:52 |
W |
Carson Justice |
Antoine Green |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2022-04-20 |
1 |
01:55 |
L |
Elias Cash |
Shterkin McJerkins |
TKO (Strikes) |
Quick Fight Championship
|
2022-04-20 |
1 |
01:32 |
W |
Yaroslav Rurik |
Heavyweight Test Four |
Decision (Unanimous) |
MANDOWN - Test 3
|
2022-04-19 |
1 |
03:00 |
L |
Heavyweight Test Four |
Yaroslav Rurik |
Decision (Unanimous) |
MANDOWN - Test 3
|
2022-04-19 |
1 |
03:00 |
L |
Kevin Faulk |
Parta Matti |
KO (Punches) |
ENIGMA 94
|
2022-04-17 |
1 |
04:44 |
W |
Micah Murray |
Cory Ashby |
Submission (Arm Triangle) |
Quick Fight Championship
|
2022-04-17 |
1 |
02:55 |
L |
Tane Kapua |
Eomer Greydorian |
TKO (Strikes) |
Quick Fight Championship
|
2022-04-17 |
1 |
02:29 |
L |
Makaio Keone |
Jason Mason |
KO (Superman Punch) |
Quick Fight Championship
|
2022-04-17 |
1 |
01:30 |
L |
Rorie Colton |
Pablo Gaspar |
Decision (Unanimous) |
MANDOWN - Test 2
|
2022-04-13 |
1 |
03:00 |
W |
Pablo Gaspar |
Rorie Colton |
Decision (Unanimous) |
MANDOWN - Test 2
|
2022-04-13 |
1 |
03:00 |
W |
Lamar Gordon |
Draco Leonidas |
Decision (Unanimous) |
MANDOWN - Test 2
|
2022-04-13 |
1 |
03:00 |
L |
Draco Leonidas |
Lamar Gordon |
Decision (Unanimous) |
MANDOWN - Test 2
|
2022-04-13 |
1 |
03:00 |
L |
Umar Kwabena |
Vidal Sanchez |
Decision (Unanimous) |
MANDOWN - Test 2
|
2022-04-13 |
1 |
03:00 |
W |
Vidal Sanchez |
Umar Kwabena |
Decision (Unanimous) |
MANDOWN - Test 2
|
2022-04-13 |
1 |
03:00 |
W |
Axl Cailean |
Paddy Smacks |
TKO (Punches) |
Snarf vs God - Money #3
|
2022-04-09 |
1 |
02:23 |
L |
Georges MacDonald |
Chumani Adofo |
TKO (Strikes) |
Outlaw 21 - 145 Showdown
|
2022-04-09 |
1 |
02:42 |
W |
Micah Murray |
Clark Peter |
Submission (Arm Triangle) |
Quick Fight Championship
|
2022-04-09 |
1 |
00:55 |
W |
Makaio Keone |
Arkadij Pashchenko |
Submission (RNC) |
Quick Fight Championship
|
2022-04-09 |
1 |
01:46 |
W |
Julio Celestino |
Leonidas Draco |
Decision (Unanimous) |
MANDOWN - Testing 1
|
2022-04-07 |
1 |
05:00 |
L |
Leonidas Draco |
Julio Celestino |
Decision (Unanimous) |
MANDOWN - Testing 1
|
2022-04-07 |
1 |
05:00 |
W |
Jaydon Lovell |
Darby Ellington |
Decision (Unanimous) |
MANDOWN - Testing 1
|
2022-04-07 |
1 |
03:00 |
L |
Darby Ellington |
Jaydon Lovell |
Decision (Unanimous) |
MANDOWN - Testing 1
|
2022-04-07 |
1 |
03:00 |
L |
Neville Gerrard |
Jacinto Cruz |
Decision (Unanimous) |
MANDOWN - Testing 1
|
2022-04-07 |
1 |
03:00 |
W |
Jacinto Cruz |
Neville Gerrard |
Decision (Unanimous) |
MANDOWN - Testing 1
|
2022-04-07 |
1 |
03:00 |
W |
Micah Murray |
KT Chai |
Submission (Triangle) |
Quick Fight Championship
|
2022-04-06 |
1 |
00:50 |
W |
Tane Kapua |
Tyron Usman |
KO (Punch) |
Quick Fight Championship
|
2022-04-06 |
1 |
00:20 |
W |
Makaio Keone |
Kimmy Kimaderery |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2022-04-06 |
1 |
01:36 |
L |
Kenrick Ronan |
Liber Lambart |
TKO (Strikes) |
Quick Fight Championship
|
2022-04-06 |
1 |
00:37 |
W |
Snorri Borsteinn |
Park Mungst |
TKO (Strikes) |
Quick Fight Championship
|
2022-04-06 |
3 |
02:38 |
L |
Olafur Otto |
Quincy Veto |
KO (Punch) |
Quick Fight Championship
|
2022-04-04 |
3 |
00:31 |
L |
Robbie Auston |
Simas Turbo |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2022-04-03 |
3 |
05:00 |
W |
Elwyn Donal |
Boom Bong |
KO (Punch) |
Coco vs Li - Money #2
|
2022-04-02 |
1 |
00:38 |
W |
Timoteo Salvador |
Bo Duran |
Decision (Split) |
Quick Fight Championship
|
2022-04-02 |
3 |
05:00 |
W |
Alinafe Okorie |
Skyler Lement |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2022-04-02 |
3 |
05:00 |
W |
Tiago Dorian |
Solomon Iii Tewodros |
Submission (Triangle Choke) |
Quick Fight Championship
|
2022-03-31 |
1 |
00:32 |
W |
Tiago Dorian |
Lorato Nyambe |
Submission (Triangle) |
Quick Fight Championship
|
2022-03-28 |
1 |
00:25 |
L |
Gillechriosd McCoy |
Albert Einstein |
TKO (Strikes) |
TR38: We’re Your Top 2 ...
|
2022-03-26 |
1 |
03:29 |
W |
Tiago Dorian |
Phoney Baloney |
Submission (Triangle) |
Quick Fight Championship
|
2022-03-26 |
1 |
00:48 |
W |
Eun Jung Seo Jun |
Grizzled Silva |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2022-03-21 |
1 |
01:53 |
W |
Brandon Lee |
Yair Max |
Decision (Unanimous) |
RISE 42: Newton v Kozlow
|
2022-03-20 |
3 |
05:00 |
W |
Tommy Fury |
Pike Merry |
Submission (RNC) |
-GFC 5-
|
2022-03-20 |
2 |
01:59 |
W |
Euan Daxton |
Phill Collins |
TKO (Strikes) |
Collins vs Daxton - Money #1
|
2022-03-19 |
1 |
00:56 |
W |
Tiago Dorian |
Luke Rockhold |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2022-03-19 |
1 |
00:31 |
W |
Armando Toni |
Ramiro Aguiar |
Submission (Kimura) |
Quick Fight Championship
|
2022-03-19 |
1 |
00:27 |
W |
Eun Jung Seo Jun |
KO Jacckson |
Submission (Triangle Choke) |
Quick Fight Championship
|
2022-03-18 |
1 |
01:57 |
W |
Armando Toni |
Alfonso Jablonski |
Submission (Guillotine) |
Quick Fight Championship
|
2022-03-17 |
1 |
00:51 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Red Underwarren |
KO (Punch) |
TR34: Shaqtin’ A Fool
|
2022-03-16 |
1 |
01:16 |
W |
Tiago Dorian |
Triple Bow |
Submission (Triangle) |
Quick Fight Championship
|
2022-03-16 |
1 |
00:22 |
L |
Mawunyo Lamar |
Jorge Rom |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2022-03-16 |
3 |
05:00 |
W |
Eun Jung Seo Jun |
Colby Covington |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2022-03-15 |
1 |
00:59 |
W |
Armando Toni |
Jimbo Caterna |
Submission (Arm Triangle) |
Quick Fight Championship
|
2022-03-14 |
1 |
00:18 |
W |
Ben Crispian |
Zachariah Assad Ii |
Decision (Unanimous) |
Money - Additional - #2
|
2022-03-13 |
3 |
05:00 |
W |
Eun Jung Seo Jun |
Colby Covington |
Submission (Triangle Choke) |
Quick Fight Championship
|
2022-03-13 |
1 |
00:33 |
W |
Georges MacDonald |
Ariel Pérez |
Decision (Unanimous) |
Outlaw 16 - 145 Showdown
|
2022-03-12 |
3 |
05:00 |
W |
Axl Cailean |
Morten Larsen |
TKO (Strikes) |
Money - Additional - #1
|
2022-03-12 |
3 |
04:39 |
W |
Eun Jung Seo Jun |
Nick Diaz |
Submission (RNC) |
Quick Fight Championship
|
2022-03-11 |
3 |
02:55 |
W |
Armando Toni |
Alabama BackWoods |
Submission (Armbar) |
Quick Fight Championship
|
2022-03-11 |
1 |
03:59 |
L |
Alex Vikenti |
Vitor Lance |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2022-03-09 |
3 |
05:00 |
L |
Roque Davi |
Matheus Furriel |
TKO (Strikes) |
Quick Fight Championship
|
2022-03-07 |
1 |
03:22 |
W |
Armando Toni |
Jimbo Caterna |
Submission (Triangle Choke) |
Quick Fight Championship
|
2022-03-05 |
3 |
02:27 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Jamal Thibodeaux |
KO (Punch) |
TR26: Humpday Grumpday
|
2022-03-03 |
1 |
00:30 |
L |
Jakov Noe |
Ernesto Sanchez |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2022-03-03 |
3 |
05:00 |
W |
Roque Davi |
Porkin Forking |
TKO (Strikes) |
Quick Fight Championship
|
2022-03-01 |
1 |
00:57 |
W |
Joon Sang Hun |
Dani Acevedo |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2022-02-28 |
3 |
05:00 |
W |
Vance Neal |
Nuclear Power |
TKO (Strikes) |
Honor 3: Collision
|
2022-02-25 |
2 |
00:35 |
W |
Roque Davi |
Ahkman Rumakhnov |
TKO (Strikes) |
Quick Fight Championship
|
2022-02-22 |
1 |
02:31 |
W |
Ben Crispian |
Bruce Tucker |
Decision (Unanimous) |
Justice (382K+) - #3
|
2022-02-20 |
3 |
05:00 |
W |
Tommy Fury |
Pike Merry |
Submission (Kimura) |
-GFC 3-
|
2022-02-20 |
1 |
02:31 |
W |
Euan Daxton |
Manuel Martinez |
Decision (Unanimous) |
Justice (382K+) - #2
|
2022-02-19 |
3 |
05:00 |
W |
Roque Davi |
Grandon Vozzy |
Submission (Kimura) |
Quick Fight Championship
|
2022-02-18 |
1 |
03:08 |
L |
Brandon Lee |
Blue Sky |
KO (Punch) |
RISE 29: Maestre v Motts
|
2022-02-13 |
2 |
01:17 |
L |
Gillechriosd McCoy |
Dennis Frost |
KO (Punch) |
TR19: O Brother Luciano
|
2022-02-13 |
2 |
00:42 |
W |
Axl Cailean |
Morten Larsen |
Decision (Unanimous) |
Justice (382K+) - #1
|
2022-02-12 |
3 |
05:00 |
L |
Dexter Douglas |
Lucho Batista |
Decision (Unanimous) |
Justice (382K+) - #1
|
2022-02-12 |
3 |
05:00 |
L |
Rian McCallum |
Fabio Castelo |
KO (Punch) |
TR18: Gimme a 211
|
2022-02-11 |
3 |
00:09 |
W |
Conlan Gaffney |
Biggus Dickus |
Decision (Unanimous) |
RISE 27: Ship v Ihantala
|
2022-02-06 |
3 |
05:00 |
L |
Gillechriosd McCoy |
Bradley Lemons |
KO (Punch) |
TR16: He Called My Hands Out
|
2022-02-06 |
1 |
01:10 |
W |
Tommy Fury |
Dona Jond |
TKO (Punches) |
- GFC 1-
|
2022-01-30 |
1 |
01:27 |
W |
Gillechriosd McCoy |
Lech Nowak |
KO (Punch) |
TR11: Get It Back In Blood
|
2022-01-26 |
1 |
02:32 |
L |
Brandon Lee |
Phuc Tran |
Submission (Arm Triangle) |
RISE 18: Gustavson v Svyatogo...
|
2022-01-16 |
1 |
02:32 |
L |
Conlan Gaffney |
Hank Pym |
Decision (Unanimous) |
RISE 18: Gustavson v Svyatogo...
|
2022-01-16 |
3 |
05:00 |
W |
Tommy Fury |
Jose Balboa |
TKO (Strikes) |
GFC 205 TOURNAMENT FINAL ROUN...
|
2022-01-16 |
1 |
03:20 |
W |
Euan Daxton |
Smelvis Jeffries |
KO (Punch) |
Quick Fight Championship
|
2022-01-13 |
1 |
03:12 |
L |
Rian McCallum |
Bradley Lemons |
KO (Spinning Backfist) |
TR07: Hands-On Approach
|
2022-01-12 |
1 |
04:16 |
L |
Nemon O Hannon |
Luca Altieri |
TKO (Strikes) |
RISE 17: Halo v Ihantala
|
2022-01-09 |
1 |
03:41 |
L |
Gillechriosd McCoy |
Kevin Anderson |
Submission (Kimura) |
Quick Fight Championship
|
2022-01-09 |
1 |
03:59 |
L |
Rory Brennan |
Nobu Yoshioka |
TKO (Cut) |
Rogues Invade On Saturdays 1
|
2022-01-08 |
1 |
04:05 |
L |
Nemon O Hannon |
Terrance Silver |
Submission (Armbar) |
QFC Tournament 1083 Round 1
|
2022-01-04 |
1 |
00:50 |
L |
Conlan Gaffney |
Keith Schwerinn |
Submission (Arm Triangle) |
QFC Tournament 1083 Round 1
|
2022-01-04 |
1 |
01:56 |
W |
Brandon Lee |
Emilien Fonsi |
Decision (Unanimous) |
Quick Fight Championship
|
2021-12-28 |
3 |
05:00 |